Trénování hodů woblerem

Zdarec všem, je možné si jít s odstrojeným woblerem (bez háčků) legálně trénovat mimo vláčecí sezónu hody a vedení nástrahy na svazových vodách? Nebo po mě někdo půjde a může mi případně zabavit povolenku? Osobně si tedy myslím, že v takovém případě ji ani nemusím mít u sebe. Předem dík za info.
Autor diskuse: Zlejšek - Profil , 22.2.2009 dravci - RŘ, MO, svazy

NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:12:39

Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Ano protože jsi prováděl lov dravých ry při jejich hájení (zase můj názor)

    NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 20:11:59

    Pavouk‌ >> Pavouk28 >> No jasně! Bo to řekla RS a jsi ze Znojma.

    Jinak s tím přitahováním plastu pod rybárnou jsi to trošku přepísk. On je Slavoj celkem impulsivní a nevím, zda by přes ty krvavé oči vůbec rozpoznal "léčku". :))

      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:11:41

      smradzjzd >> čtyřháček RŘ nedovoluje :o}

        NJapčák - Profil | Pá 27.2.2009 20:11:30

        hraji >> ale, ale, odbočuješ. Přečti si výše zadanou otázku, raději třikrát....
        nejedná se o dítko ...atd. - tam je to samozřejmě někde jinde:-)

        Kdysi jsem tady, možná několikrát, se zmínil že mě kolikrát stačí LOVIT - NELOVIT rybky i s nástrahou bez háčků! Proč tak někdy, zdůrazňuji někdy činím? Samozřejmě když je přívlač povolena.
        Nepokládám Tě za blba, určitě Tě nějaký důvod napadá a že jich je.....

        PS pstruha na gumu bez háčku jsem tahal několikrát... kdyby byl megakopropodběrák:-)
        štika woba bez háčků kolikrát taky "drží" pěkně dlouho.....ale toto nejsou ty hlavní důvody.....:-)

          NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:11:12

          Já si pouze hájím svůj názor považovaný mnou za správný a tak se podle toho budu chovat. Kdo má jiný názor ať si dělá co uzná za vhodné. Chtěl jsem jen tazateli přispět tím co jsem se o tomto problému pokoušel zjistit a jaký je můj názor na tuto věc.

            NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:09:45

            Eddy 75 >> a pokud si tu stiku zamotanou ve vlasci neponecham ? porad jsem pytlak?

              Nsven - Profil | Pá 27.2.2009 20:09:19

              Eddy 75 >> A na takový wobler by to u komise prošlo ?

                Nsmradzjzd - Profil | Pá 27.2.2009 20:09:12

                A s woblerem se čtyřháčky je to lov ryb, nebo ne?

                  NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:08:28

                  Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Pokud si tuto rybu ponecháš, tak jsi samozžejmě pytlá lovící ryby nepovoleným způsobem.

                    NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 20:08:20

                    Eddy 75 >> Dovol mi býti prvním, kdo ti dnes může pogratulovat k prvnímu příspěvku, kde říkáš pravdu. Pá 27.2.2009 20:07:12

                      Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 20:07:56

                      hraji >>
                      Po Edym logiku? To nemyslíš vážně...

                        NMrKos - Profil | Pá 27.2.2009 20:07:40

                        kakr >> 10 se mi nechce věřit... nebyla tam možnost špatných odpovědí?

                          NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:07:12

                          hraji >> Tak to už dle mého názoru bude vláčecí nástraha opatřená háčkem

                            NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:06:55

                            Eddy 75 >> a to treba nesmim vlezt do vody a koupat se? aby se mi nestalo ze mi v plavkach zustane rybicka..dle tveho "zamotaneho vlasce" je ze me pytlak.. uz vazne zacinas placat nesmysly.. ustup z pozic dokud to jde...

                              NMrKos - Profil | Pá 27.2.2009 20:06:51

                              Eddy 75 >> a co dřívko na boleny?

                                NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 20:06:16

                                Eddy 75 >> Co když půjdu po vodě pouštět kačera a štika mi vskočí do gumáky?

                                  NPepaČadek - Profil | Pá 27.2.2009 20:05:19

                                  A wolber napatlaný lepidlem? Na to se ta štika může přilepit. :-))

                                    Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 20:05:07

                                    Eddy 75 >> Edo pozor, chyták. A co když na tom kousku dřívka, o kterém psal kakr, bude přimontován háček? Pořád je to jedno, když to není wobler, ale jen dřívko? Pozor, je to logický chyták.

                                      NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:04:04

                                      Eddy 75 >> jak pozna člen přestupkove komise barevne drivko od doma delaneho woblera bez hacku? kdyz uz teda prijmu ze wobler se nesmi a drivko ano...

                                        Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 20:03:42

                                        MrKos >>
                                        To se moc mýlíš, Eda udělal zkoušky, poznal 10 ryb z 10ti a za nedlouho se stane RS. Naštěstí pro nás bude mít operační území v ČRS.