Trénování hodů woblerem

Zdarec všem, je možné si jít s odstrojeným woblerem (bez háčků) legálně trénovat mimo vláčecí sezónu hody a vedení nástrahy na svazových vodách? Nebo po mě někdo půjde a může mi případně zabavit povolenku? Osobně si tedy myslím, že v takovém případě ji ani nemusím mít u sebe. Předem dík za info.
Autor diskuse: Zlejšek - Profil , 22.2.2009 dravci - RŘ, MO, svazy

Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 20:03:40

A pak že je na světě smutno, já se teď málem poprskal vínem a to kvůli Jindrovi.

    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:03:08

    hraji >> A co když tato štika po kousku plastu vyrazí a zamotá se do vlasce. To si podle tebe asi tento "zkoušel" rybu může ponechat?

      NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 20:01:24

      kakr >> Ne ruce,bez nohou může tahat :-)

        NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:01:08

        kakr >> To je ovšem trošku jiná situace - dřívko je dřívko a wobler je wobler a o to celou dobu jde. Vlačecí nastrahu dle mého názoru použít nemůžeš, ale dřívko může být třeba i splávek

          Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 20:00:56

          Eddy 75 >> bože ty ji případ pro chocholouška. Jak může krást když nemá na tom plastu háček? To jako čeká až se mu štika zakousne a nepustí?

            NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:00:17

            Eddy 75 >> uz placas nesmysly ze...

              NMrKos - Profil | Pá 27.2.2009 20:00:06

              hraji >> von ten náš Eddy asi ani není rybář, ale jenom nějakej puberťák kterej se v zimě nudí tak si tady hraje na rybáře... nepíše zásadní hrubky takže mu možná už bylo i 16, víc mu nedávám
              no kde jinde by našel tak vděčné publikum

                Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 19:59:26

                Eddy 75 >> proboha a proč bych neměl nechat člověka, který si vodí na vlasci kus plastu vodou, na pokoji? Když to není rybář, tak co bych mu měl vytýkat? Proč bych jej vůbec obtěžoval?

                  NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 19:59:01

                  No tak to je super. Pytlák krade ryby slušným rybářům a tak jsem rád, že po tomto kakrově přístupu se pytláci odstěhijí do Brna :o}

                    Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 19:58:40

                    Eddy 75 >>
                    Na konci vlasce bude volaaké nalakované dřívko a on je nahazuje a tahá po vodě zpět. Mám mu zlomit nohy?

                      NPepaČadek - Profil | Pá 27.2.2009 19:57:53

                      hraji >> tady už je to třeba brát jen komicky. A ve Znojmě by měli vyhlásit lokální mobilizaci, Eddy to tam plánuje vyčistit od bordelu (19:55:59)

                        Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 19:57:37

                        kakr >> k interrupční přece. Já nevím, co na tom nechápeš? :-) On je pán RS teoretik a asi ještě nepotkal u vody skutečného doktora, Dalimil by ho vyškolil.

                          NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 19:57:21

                          Eddy 75 >> predstav si ze kakr neni jediny porybny kdo by to v MRS udelal :)

                            NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 19:56:48

                            Eddy 75 >> klidne, muzes hazet s woblerem bez hacku hned pod rybarnou..

                              NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 19:56:43

                              kakr >> Ty jako porybný necháš člověka bez lístku a povolenky na pokoji?

                                Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 19:56:16

                                pepa-č >> PepaČadek >> já vím Pepo, však jsem to tak vzal :-)

                                  NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 19:55:59

                                  Já asi pojedu do Znojma, tam bude super bordel v řádech

                                    Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 19:55:17

                                    Eddy 75 >>
                                    Co když ten dotyčný nebude mít ani povolenku, ani RL. není rybář, je to turista s udicí. Co mu uděláš? K jaké komisi ho zavlečeš?

                                      NPepaČadek - Profil | Pá 27.2.2009 19:54:54

                                      hraji >> to byl pokus o žert :-)

                                        Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 19:54:35

                                        MrKos >> vidíš, pravda, na kaluže jsem zapomněl. Představ si mít někoho takového na HR. Asi bychom museli emigrovat na S1