Trénování hodů woblerem

Zdarec všem, je možné si jít s odstrojeným woblerem (bez háčků) legálně trénovat mimo vláčecí sezónu hody a vedení nástrahy na svazových vodách? Nebo po mě někdo půjde a může mi případně zabavit povolenku? Osobně si tedy myslím, že v takovém případě ji ani nemusím mít u sebe. Předem dík za info.
Autor diskuse: Zlejšek - Profil , 22.2.2009 dravci - RŘ, MO, svazy

NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 19:53:53

hraji >> takovyhle clovicci dokazou hned vylepsit vecer...ted to myslim v dobrem :´)

    NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 19:53:13

    Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> ne ze bych mel pravo v krvi ale uz jen diky povolani a studiu jsem neco pochytil..

      Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 19:52:57

      Pavouk‌ >> Pavouk28 >> víš jak to říkal pan Werich? Jdu s tebou bojovat ... :-))

        Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 19:52:22

        pepa-č >> PepaČadek >> to je jiná, jakmile bude mít wobler byť jen třetinu trojháčku, je to nástraha schopná lovu ryb. Tedy ten kdo ji používá, je lovící.
        Je hloupost tvrdit, že tahat olůvko na vlasci je v pořádku a tahat wobler '(nebo třpytku) bez háčků je lovení ryb.

          NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 19:51:37

          Jen si notujte. Žeto nejdete zkusit?

            NMrKos - Profil | Pá 27.2.2009 19:50:20

            hraji >> na pískovišti to nástraha nebude, ale nesmí s tím přejet kaluž

              NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 19:50:20

              Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Jedem zítra do Rakovníka? Jedu s tebou.

                NPepaČadek - Profil | Pá 27.2.2009 19:49:46

                hraji >> věcná, věcná :-)))) na některé wolbery i s háčky nejde nic chytit. Co s tím? Je to taky přívlač, nebo trénink?
                Prosím eddyho, aby nereagoval

                  NMrKos - Profil | Pá 27.2.2009 19:49:34

                  Pavouk‌ >> Pavouk28 >> jestli Ty náhodou nebudeš taky nějakej masař... komise s Eddym v čele by to mohla vyřešit

                    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 19:49:33

                    Pavouk‌ >> Pavouk28 >> To je poviné?

                      NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 19:49:12

                      Eddy 75 >> Já bych zavolal policii na tebe, troubo.
                      Něco ti povím o Pavoukovi a medvědovi.. Právo mají oba v krvi.

                        NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 19:49:03

                        hraji >> Pořád je wobler nástraha i na pískovišti, ale tam nejde o lov

                          NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 19:48:44

                          Eddy 75 >> tak toho se nebojim, kdyz si vyplnis kartu at vime s kym mame tu cest a budes na dohled tak to klidne risknu. kdo se prida? :)

                            NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 19:48:00

                            hraji >> :o}

                              Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 19:47:45

                              Eddy 75 >> to je pouze tvůj pohled na věc. Když bude ten wobler bez háčků tahat dítě na provázku po pískovišti, je to pořád nástraha?

                                NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 19:46:50

                                Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Už mám ověřeno, že u nás by mi komise dala za pravdu a jsi bez papírů

                                  Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 19:46:39

                                  Eddy 75 >> ten chlapík žádnou nemá, on ji nepotřebuje, na tahání plastu vodou není v tomto státě potřeba povolenka ani rybářský lístek. Ale byl by slušný a neposlal by tě do patřičných mezí. Jen by tě pak zažaloval za zneužití pravomoci veřeného činitele.

                                    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 19:46:00

                                    Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Ano ke komisi bych šel proti tobě

                                      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 19:45:23

                                      hraji >> Myslíš wobler s nula háčky? Ale to právě nástraha je!!! Wobler bez háčků je pořád wobler a to je nástraha k lovu dravců.

                                        NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 19:44:46

                                        Eddy 75 >> hmm jsi RS? mam dojem ze bys sel pred komisi ty..