Sumec na mušku

Před delším časem tu proběhla diskuse ohledně českého rekordu sumce uloveného na umělou mušku, nedaří se mi to najít, můžete mi někdo dát link, příp.podrobnější info a své zkušenosti ?

NŘízek 28,37 - Profil | St 4.2.2009 21:30:08

jiris >> jezem ne, vyndal ji na druhy strane nad jezem a pak to vzal zpatky,

    Njiris - Profil | St 4.2.2009 21:27:07

    Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> a ja si pamatuji jak si zde vzpominal zdolavacku, neproplaval on jezem i se stikou na prute? :))

      NŘízek 28,37 - Profil | St 4.2.2009 21:26:57

      rarach >> myslim ze je to za 30 kubiku, ale tuhle fotku sem sem uz jednou loni daval a sebehli se na ni vsichni takystikovy odbornici z nasi sekce:-))

        NŘízek 28,37 - Profil | St 4.2.2009 21:25:35

        Pike 33,7 >> u sadu ne, sady jsou vys, tohle misto vyloveni je u takove vesnicky, lepe receno chatove oblasti...

          Nrarach - Profil | St 4.2.2009 21:25:20

          Koukám, že teče přes 20, taky jsem měl zrovna tady na prutu pěknou zubatici, bohužel byla to jedna ze dvou co mi kousla vlasec.

            NLSD - Profil | St 4.2.2009 21:25:17

            Pike 33,7 >>
            to je Číňák

              NŘízek 28,37 - Profil | St 4.2.2009 21:24:40

              pepa-č >> PepaČadek >> tohle nei misto chyceni, ale vyloveni:-))

                NPike 33,7 - Profil | St 4.2.2009 21:24:03

                Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> Není to tam u těch sadů pod Nechranicema?

                  NPepaČadek - Profil | St 4.2.2009 21:23:32

                  Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> St 4.2.2009 21:22:32
                  Paráda :-)

                    NŘízek 28,37 - Profil | St 4.2.2009 21:22:32

                    čolkař,zloch >> čolkař >> tady mas aspon tu stiku délka 127cm,váha 16,30kg
                    výška těla 24,5cm,šířka 19cm.Měla v sobě tlouště 47cm , na musak

                      NLSD - Profil | St 4.2.2009 21:19:51

                      čolkař,zloch >> čolkař >>
                      máš to na SZ

                        NŘízek 28,37 - Profil | St 4.2.2009 21:17:46

                        čolkař,zloch >> čolkař >> Karel z Prestic, prijmeni ted nevim, ja mu rikam Velky proste proto, ze je velky, pomerne:-)), chta na caddisu same velike ryby, jeho manzelka lovi take s nim, kdysi jsem sem daval jeho fotku s velmi peknou stikou, kazdy rok ma na musak nekolik stik pres metr, pekne candaty, sem tam i pekne pstruhy, ma i amura pres 20kg a nekolik velikych kapru, ukazoval mi album jednou...:-)))

                          Nčolkař - Profil | St 4.2.2009 21:12:14

                          díky všem za informace,ten uznaný český rekord by opravdu byl i světovým,Rudi Heger má od IGFA uznaných "jen" 46,8 kg,i když v článku o tom uvádí chycené větší ryby.Před mlaďasem klobouk dolů a taťkovi důtku-zkušený rybář a zkoušet podebrat takovou rybu do podběráku?
                          LSD-kdo je prosím velký Karel ?

                            Nsliver - Profil | St 4.2.2009 20:59:52

                            Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> šak já jsem psal častěji. A to není pravidelně. Jinak mi to je jasné, že těch posvícení až tolik nebude.

                              NŘízek 28,37 - Profil | St 4.2.2009 20:57:23

                              sliver - samolibý vůl >> sliver >> i ty ohre je to tak jedna ryba za sezonu, nebo nekolik sezon, zase tolik jich tam neni, ale budiz, pravidelne to jakz takz je:-))

                                NŘízek 28,37 - Profil | St 4.2.2009 20:55:41

                                LSD >> aha, Velky Karel? to nevim, vim o dzugasovi a nekolika dalsich, ale ze by Karel, no mozne to je, on chyta jen samy podobny obludy.

                                  Nsliver - Profil | St 4.2.2009 20:53:56

                                  LSD >> to je ono.

                                    NLSD - Profil | St 4.2.2009 20:52:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >>
                                    velký Karel loni nebo předloni na vohři na strýmra sumce 175 a 33 kg, jestli si dobře pamatuji. Někde byl vyfocenej, jak za ním leží

                                      Nsliver - Profil | St 4.2.2009 20:50:45

                                      Spratter >> nevím už, ale taky byl pěkný.

                                        Nsliver - Profil | St 4.2.2009 20:50:08

                                        Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> jo, myslím, že byla řeč o někom, kdo je na muchu chytá častěji. Ale já si to přesněji nepamatuju. Možná by to našel na chytej.cz