marmyska povolena nebo ne

caul lidi chtel bych se zeptat jestli marmyskování patrí mezi přívlač či ne. napriklad na rybsvaz.cz je napsano ze se po zamrznuti smí marmyskovat(kanal Radcice). taky jestli se to smi i ted na rece treba. v rybarsky radu to neni upresneny.
Autor diskuse: bambus - Profil , 7.1.2009 dravci - nástrahy, návnady

Nbambus - Profil | St 7.1.2009 20:54:47

jj
seru na to. pudu na soukromak si zavlacet nebo na revir, kde nepotrebuju papiry,.tk to resim celou dobu dokud se nesmi.a kazdej mi muze.... mam proste na tu privlac chute celej rok a tou privlaci proste ziju no.

    NReznik76 - Profil | St 7.1.2009 20:53:50

    Bambus... T.maniak >> bambus >> marmyška totiž neni jednoduchý háček

      NReznik76 - Profil | St 7.1.2009 20:52:58

      Bambus... T.maniak >> bambus >> to znamená že i když dáš marmyšku pod splávek tak je to přívlač

        NReznik76 - Profil | St 7.1.2009 20:51:59

        Bambus... T.maniak >> bambus >> 1. Lov na položenou, lov na plavanou v rybářských revírech mimopstruhových

        Při lovu na položenou nebo při lovu na plavanou se použijí nejvýše 2 udice. Při lovu na položenou není pohyb nástrahy osobou provádějící lov aktivně ovlivňován. Při lovu na plavanou může osoba provádějící lov pohyb nástrahy aktivně ovlivňovat. Na každé udici jsou nejvýše 2 návazce s jednoduchými háčky nebo 1 návazec s dvojháčkem nebo trojháčkem. Při lovu na živočišnou nástrahu mohou být použity i víceháčkové systémy s nejvýše 3 háčky (jedno, dvoj nebo trojháčky). Nástražní rybka se použije pouze v období od 16. června do 31. prosince. Jako nástražní rybka se nepoužijí ryby lososovité, úhoř, chráněné druhy ryb a ryby nedosahující nejmenší lovné míry. Při lovu zachovávají osoby provádějící lov mezi sebou vzdálenost nejméně 3 m, pokud se nedohodnou na menší.

          N[eXecutoR] - Profil | St 7.1.2009 20:48:15

          Tatoo >> hh co už som doriadeny vies som bol dnes korculovat cely den a som hotovy nic sa mi nece :D

            NTatoo - Profil | St 7.1.2009 20:47:06

            [eXecutoR] : lenivec :-)))

              Nbambus - Profil | St 7.1.2009 20:46:30

              16

                N[eXecutoR] - Profil | St 7.1.2009 20:44:13

                Tatoo >> nepozeram tak neviem no .. ja sa ho pytam nechce sa mi tam kukat ..

                  Nbambus - Profil | St 7.1.2009 20:43:59

                  jj

                    NTatoo - Profil | St 7.1.2009 20:43:34

                    [eXecutoR] : ak klikneš na R v krúžku vedľa mena, zistíš, že je mladší o rok ako ty :-)

                      N[eXecutoR] - Profil | St 7.1.2009 20:41:47

                      Bambus... T.maniak >> bambus >> kolko ti je (rokov)

                        Nbambus - Profil | St 7.1.2009 20:35:19

                        jj vychytany

                          NTatoo - Profil | St 7.1.2009 20:34:32

                          bambus : :-))

                            Nbambus - Profil | St 7.1.2009 20:33:26

                            super
                            tk ja pred to dam brko a mam vychytano na okyse

                              NTatoo - Profil | St 7.1.2009 20:32:28

                              bambus : na tečúcich vodách nie je zakázané loviťna plávanú, a ak máš plavák, lovíš na plávanú. :-)

                                Nbambus - Profil | St 7.1.2009 20:31:39

                                a pokouset to radsi nebudu

                                  Nbambus - Profil | St 7.1.2009 20:31:30

                                  tk je to jsny nesmi se to
                                  !!§ aspon u nas

                                    NTatoo - Profil | St 7.1.2009 20:30:22

                                    [eXecutoR] : to je už presnejšie :-)

                                      N[eXecutoR] - Profil | St 7.1.2009 20:25:41

                                      Tatoo >> ale ako myslim ze od 16.6 sa moze pohode nanu chytat .. sak to je ako privlacova vecicka a vlacit sa moze 16.6 no .. a az do januara noveho roku

                                        N[eXecutoR] - Profil | St 7.1.2009 20:24:41

                                        Ospravdlnujem sa zabudol som napisat ze je to povolen iba pocas privlace ne ko celorocne .. som sa trocha sekol .. no .. ale moze sa snou chytaz od 16.6 do noveh oroku do konca hjamuara tak so myslel .. hh som sa sekol trocha