MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

způsob dopravy nástražních ryb na Ebro???

ahoj, možná se ptam hloupě ale mohl by mi pls někdo poradit jak přivézt na ebro třeba cejny jako nástaržní ryby/ičkychceme chytat dravce (sumce candáty) já vím že kapři se daj chitit běžně ale i jiný ryby, řek bych že je vézt v autě se vzduchovánim je docela nepraktický. a spolíhat jen na úlovky nástražních rab je docela risk dík za odp.

Autor diskuse: matty18 ®
Zařazeno do: dravci - nástrahy, návnady, 17.12.2008


nejlepší nástraha na sumce??

A)kapr 41%
B)cejn 6%
C)tloušť 9%
D)lín 24%
E)cejnek 3%
F)jiné 18%

Od 17.12.2008 hlasovalo 34 čtenářů.

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N matty18 - ® Čt 18.12.2008 21:28:18
no mi tam jedeme se sousedem, ten tam jezdí každý rok nejméně 2x na candáty a sem tam chití i sumce, a mi tam jedem s nima, voni už to tam znají.
N novaroma01 - ® Čt 18.12.2008 16:28:29
Prochy >> Uřčitě máš pravdu,ono je toho strašně moc,co musíš hlídat,já jsem reagoval pouze na ten dovoz ryb,aby mladej nemněl zbytečný problém.Jinak bych popsal několik stran.Podle mně je nejlepší na první výpravu vzít průvodce a vše vyzvědět namístě.Já jsem uš zažil rybáře,kteří snad ani nic zlého nedělali ale nepadli si se stráží do oka,začali se s nimi hádat a to je v prd...Každý to snáší jinak,tohle byli ostří hoši,vytáhli nůš,uřezali šn´ůry,pruty naložili,spíš naházeli do auta a odjeli.Těm rybářům trvalo 5 dnů neš se vše vysvětlilo.pruty jim vrátili.řakli sory a bylo .ale po dovolené.Vše je o lidech,jako vysvětlení těm rybářům řekli že neumožnili stráži kontrolu a chovali se vspupně a proto taková reakce.No to uš sem se dostal od tématu někam jinam.
N Prochy - ® Čt 18.12.2008 12:40:59
Souhlasím s novaromem dovz ryb je považován za trestný čin. Ještě k jejich ryb. stráži , ta nerozezná plotici od kapra a ještě ke všemu jsme moseli všechny nalovené plotice z vezírku usmrtit a hodit do sadu.Pozor na chytání na více jak 2 pruty . To kontrolují jako první
N sven - ® St 17.12.2008 21:30:46
Vase zprava
N novaroma01 - ® St 17.12.2008 20:16:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
matty18 >> Příteli o Ebru tady bylo popsáno jiš mnoho.Stačí si dát trochu práce a vše se dočteš. 1) Přísný zákaz dovozu ryb.Můžeš chytat pouze na ryby které tam ulovíš, ovšem napřed musíš vědět jestli je na té části Ebra kde chceš chytat, vůbec na živou rybu chtání povoleno.Rok od roku je to jinak, to si musíš zjistit.Ono uš ani na kapra se nesmí chytat všude, na úhoře jiš skoro nikde atd.A nemysli si, že rybářská stráš na Ebru je něco jako naši porybní.Jsou tam příjemní, dokud se chováš jak máš.tak Ti i poradí.Pokod ovšem začneš dělat prasárny, tak věř, že oni nejsou od toho aby ti vysvětlovali, jak se máš chovat.Dostaneš takovej flastr, aš se posereš.Tím tě nechci od návštěvy Ebra odradit, právě naopak, je tam nádherně, ty jsi ještě mladý, dej si práci a přečti si vše dostupné.Kdyš tě to chytí, tak tam budeš jezdit častěji a moc bych si přál abys patřil mezi ty slušné Čechy, za které se člověk nemusí stydět.
N matty18 - ® St 17.12.2008 19:50:38
chytam na podvodní splávek, jestli to pomůže

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | dravci | nástrahy, návnady ]

Co je nového - dravci + obecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniJeště nemáte podložku pod ryby? Nyní za 220 Kč!

Za 220
Menší model rybářské podložky určené pro kratší výpravy k vodě. Skladná a jednoduše složitelná kompaktní podložka, která nezabere mnoho místa.

akce, rybareniLetní výprodej - Žabky FOX Chunk Camo Flip Flops

Za 669
Nyní se slevou 17%! Jedinečný vzor Fox Camo na popruhu a eoprénová podšívka na popruhu, pro větší pohodlí.

Oznámení - dravci
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - dravci
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
ML SPORT ML SPORT

Brno, Bohunická 67