Výroba třpytek po domácku

Vyrábíte si třpytky?? Jestli ano, kde scháníte ty železné korálky ...díky
Autor diskuse: emiliano - Profil , 24.9.2008 dravci - nástrahy, návnady

statik - Profil | Ne 17.3.2024 15:36:22

tucnak11 >> velmi dobrá nástraha,znám již 40 let,kdysi to publikovali v časopise rybářství, výhoda je že se už nic nemusí barvit a výrobu zvládne i méně zručný kutil.

    Jašu - Profil | So 16.3.2024 21:17:33

    tucnak11 >> Tak supr. Díky za odpověď

      tucnak11 - Profil | So 16.3.2024 17:19:37

      Jašu >> ano někteří dávají korálky jen nástraha je lehká,já dávám broky olověné a funguje na okoše,no jak je okoun v blízkosti tak ne odolá

        Jašu - Profil | Pá 15.3.2024 10:53:44

        tucnak11 >> daváš dovnitř broky?

          tucnak11 - Profil | Pá 15.3.2024 10:38:20

          Na okouna Plech najdu všude kolem lávek neboť nádraží kde nasávají bezďaky pivo z trafiky

            8169 - Profil | Po 15.1.2024 20:02:51

            8169 >> Hodně věcí mi zůstalo,tak pokud by mněl někdo zájem,tak to prodávám tady v bazaru.

              8169 - Profil | Ne 14.1.2024 12:29:12

              90 kousků snad bude stačit

                Jarin - Profil | Čt 13.7.2023 0:26:26

                Tloustobijec8 >> Pekna praca , osobne si robim ťažšie kalibre 5-7 g a občas aj niečo chytim....

                  Rookie - Profil | St 12.7.2023 18:26:08

                  Maan >> to si se musel hooooodně nudit (já nevím co je to nuda, mám spíš opačný problém, co spíš...)
                  a teď co s tím?

                  hmmm, vlastně znám Nudu, kdysi jsem četl Moraviu

                    Rookie - Profil | St 12.7.2023 18:18:18

                    access >> ta je parádní, škoda to házet do vody

                      brach - Profil | Ne 9.7.2023 8:11:35

                      Ještě bych je možná našel...
                      (1976)

                        access - Profil | Ne 9.7.2023 1:24:32

                        Kedysi som par urobil. 😜

                          Tloustobijec8 - Profil | Pá 7.7.2023 14:33:43

                          aleš vavřina >> Však jo, dělá se to na vysekávačce, patkrát bouchne a je to.

                            aleš vavřina - Profil | Pá 7.7.2023 12:13:26

                            Tloustobijec8 >> paráda, tak to máš trpělivost s vystrihovanim- spíše to ale vypadá, že ti plechy někdo striha průmyslově.... máš je až moc tvarově vyrovnané a přesně vrtané....

                              Tloustobijec8 - Profil | Pá 7.7.2023 11:22:14

                              aleš vavřina >> Ali ani náhodou, to je odpad. Sám si je dělám. Od namalováni tvaru, až po raznici - matrici :)

                                aleš vavřina - Profil | Čt 6.7.2023 20:02:25

                                Tloustobijec8 >> to asi nemáš vlastní tvorbu ...z Ali? Neco podobného jsem tam viděl...

                                  Tloustobijec8 - Profil | Čt 6.7.2023 15:43:16

                                  Zkouška povrchovek na 000 plíšky.

                                    Bulda 64 - Profil | Čt 6.7.2023 9:57:10

                                    Já si taky občas zablbnu...
                                    Ale jenom, když potřebuju doplnit ztráty ;"-))

                                      Maan - Profil | Čt 6.7.2023 8:23:04

                                      Taky jsem se v zimě nudil.

                                        Jarin - Profil | St 31.3.2021 0:36:00

                                        saxana >> Pekne ale strojovo presne a kvalitne 3haky s protihrotom....njn

                                          Jarin - Profil | St 31.3.2021 0:31:29

                                          No ano su zdvojene maju aj druhu stranu....sak uvidime....

                                            saxana - Profil | Po 29.3.2021 18:19:54

                                            mikro heitz 3 - 4cm

                                              Jarin - Profil | So 27.3.2021 21:23:33

                                              Tak po dlhej dobe prispejem bo Apríl tu je coby dup - tentokrat prijateľnejšou formou pre tých bodkovaných krasavcov...

                                                Jarin - Profil | St 17.4.2019 14:50:25

                                                Mysho22 >> medved, / jako ano mate pravdu napisal som to trochu "blbe" , na pstruhy vždy zamačkavam protihroty - tieto použivam len na veľkých riekach robil som ich primarne na štuky , jalce atd... na Moravau a Dunaj....

                                                  medvěd - Profil | St 17.4.2019 8:14:29

                                                  Jarin >> pstružiky si budou při polykání těch trojháčků hýkat blahem

                                                    Mysho22 - Profil | St 17.4.2019 6:43:34

                                                    Jarin >> len si tam mohol dať lepšie háky prípadne keby si mal mikrobrusku odfajčiť tie protihroty hneď by sa niektorým pstrúžkom viac ulavilo. Ale inak myslím ,že budú prudko fungovať :D

                                                      Jarin - Profil | St 17.4.2019 1:50:53

                                                      Tak som pred tou novou sezonou zmotol trochu ine vzory - len tak pre potechu.... uvidim čo na ne pstružiky povedia...prajem pohodovu sezonu na pstruhovkach....

                                                        Jarin - Profil | So 18.8.2018 2:11:19

                                                        Tloustobijec8 >> Budeš ich robiť predpokladam z mosadzného plechu - ako chceš riešiť daľšiu resp. inu povrchovu upravu ?

                                                          Nils Master - Profil | Út 7.8.2018 15:22:42

                                                          martcv >> mascha - 23.7.2018 16:45:17 >> JO JO TO VÍM.... jen jsem zkoušel najít nový zdroj :D

                                                            Tloustobijec8 - Profil | So 4.8.2018 20:10:24

                                                            Jarin >> Lacko a Slovlik, tedka si delam raznice na plechy tak snad vyjdou... Jinak jsou to velikosti 0000 a mensi.

                                                              boticar - Profil | So 4.8.2018 17:14:49

                                                              Jarin >> vypadají tvarem jako od Lacka.

                                                                Jarin - Profil | So 4.8.2018 12:31:58

                                                                Tloustobijec8 >> Dal som libi, vyzera to profesionalne ak môžem aka je to asi veľkosť - moje su pomerne veľke teda relativne tak cca asi ako 2 mepska. Kridielka aj telíčka si robím sam Ty maš na to zdroj ? či šikovne ruky?

                                                                  rover - Profil | So 4.8.2018 12:31:24

                                                                  Jarin >> Aha, vlastně i to je cesta. Díkes, ... i když tomu "lihu" nějak odvědomě nevěřím.

                                                                    Jarin - Profil | So 4.8.2018 12:27:03

                                                                    rover >> V podstate ano - odskušané a pripadne dozdobím liehovou fixou.

                                                                      rover - Profil | So 4.8.2018 5:22:46

                                                                      Jarin >> Máš to všechno stejný. To je záměr ?

                                                                        Tloustobijec8 - Profil | So 4.8.2018 5:18:29

                                                                        Já též...