Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NVYDROUŠ - Profil | Pá 15.1.2010 17:43:22

BuBu99 >> Ha ha ha, plešoune:-)

    NBuBu99 - Profil | Pá 15.1.2010 17:42:33

    VYDROUŠ >> jj ja zapomnel ze od listopadu uz si nic nechytil:-))))

      NVYDROUŠ - Profil | Pá 15.1.2010 17:41:52

      BuBu99 >> To né, když to bylo v listopadu, tak nějak :-))

        Nskwor - Profil | Pá 15.1.2010 17:41:42

        VYDROUŠ >> Posledního jsem viděl před dvěma lety :-))

          NVYDROUŠ - Profil | Pá 15.1.2010 17:41:05

          skwor >> Tak budeš muset přijet:-))) Ti je z Laurim představíme :-))

            NBuBu99 - Profil | Pá 15.1.2010 17:40:54

            VYDROUŠ >> ta trava nevypada jako na vanoce:-)))

              NVYDROUŠ - Profil | Pá 15.1.2010 17:40:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tohoto neznáš, ten byl zmasen na vánoce.-))

                Nskwor - Profil | Pá 15.1.2010 17:38:18

                VYDROUŠ >> Candáta znám jenom z obrázku, to se asi ve fotkách nepřidám :-))

                  NBuBu99 - Profil | Pá 15.1.2010 17:36:48

                  VYDROUŠ >> toho uz snam nazpamet uz snad i vim kolik ma supin :-)))))) ale je peknej

                    NVYDROUŠ - Profil | Pá 15.1.2010 17:36:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    A jednu pro Bubáka s kulíškem :-))

                      NVYDROUŠ - Profil | Pá 15.1.2010 17:34:50

                      Nějaké Céčka, šup šup :-))

                        NVYDROUŠ - Profil | Pá 15.1.2010 17:33:05

                        BuBu99 >> Hoj čerte.-))

                          NVYDROUŠ - Profil | Pá 15.1.2010 17:32:43

                          Bože to je štik, a já prd.

                            NBuBu99 - Profil | Pá 15.1.2010 17:32:41

                            VYDROUŠ >> cus rumiku:-))))

                              NVYDROUŠ - Profil | Pá 15.1.2010 17:32:10

                              Lauri >> Vosm u kašný:-))

                                NkukkYn_ - Profil | Pá 15.1.2010 14:02:42

                                Ruzzzik Tábor >> co to? :)

                                  NkukkYn_ - Profil | Pá 15.1.2010 14:02:31

                                  eXecutor >> dobre :)))

                                    NeXecutor - Profil | Pá 15.1.2010 14:01:53

                                    kukkYn_ >> pockaj musel som to znovu konvertovat vcera som sa cely den stym babral a teraz to je znovu dosrane kurnik uz ma porazi z toho .. vecer to tu bude uz dufam ja ti dam vediet ..

                                      NRuzzzik Tábor - Profil | Pá 15.1.2010 13:52:22

                                      Vase zprava

                                        NRuzzzik Tábor - Profil | Pá 15.1.2010 13:47:36

                                        Vase zprava