Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NkukkYn_ - Profil | Pá 15.1.2010 12:21:24

eXecutor >> zatim sem ho nenasel :)

    NIwík - Profil | Pá 15.1.2010 11:06:13

    Lauri >> ty jsou krásný :))

      NLauri - Profil | Pá 15.1.2010 10:49:11

      VYDROUŠ >> tak co ondatrouši v kolik vyrazíme?

        NPiskořík - Profil | Pá 15.1.2010 7:50:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Mr.Stick >> Ta fotka je jednoznačně usvědčující...



        Ty si trháš obočí....;o))

          NLauri - Profil | Pá 15.1.2010 6:37:33

          Mr.Stick >> ta fotka je vostrá :))
          Ty jsi hrál hokej za HK?

            Nkebator - Profil | Pá 15.1.2010 5:51:54

            Kaso >> jeden bude ....

              NeXecutor - Profil | Pá 15.1.2010 0:17:46

              Tak a konecne mam ten Spining miniFilm hotovy :D ma to 12.54 min/sec uz to davam na Youtube zachvilku to tu mate :-)) dufam ze sa vam bude pacit no ...

                NeXecutor - Profil | Čt 14.1.2010 22:57:21

                uuuujh ! aj ja uz chcem ... :-(

                  Nkarel/ - Profil | Čt 14.1.2010 22:56:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  No nic pánové jdu spát.Dám je shad rapku a jdu:-))

                  Mr.Stick :Pěkná:-))

                    NeXecutor - Profil | Čt 14.1.2010 22:55:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ked vy, tak aj ja :-))

                      NMr.Stick - Profil | Čt 14.1.2010 22:50:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      karel/ >> Sakra, máš moc fotek ... nemám čím kontrovat.

                      Tak jednu masakrózní z historie z chalupy. :)))

                        NPiskořík - Profil | Čt 14.1.2010 22:48:37

                        Mr.Stick >> Bez slovního vyjádření bych tu skvělou práci nepopsal...;o)

                          Nkarel/ - Profil | Čt 14.1.2010 22:44:36

                          Mr.Stick >> Jo a krabice shad rapů pěkná,až se jí budeš zbavovat,tak já je vemu:-)))))

                            NeXecutor - Profil | Čt 14.1.2010 22:44:14

                            kurnik prestane! mam strasny abstak z tych fotieeeek :-( :D

                              Nkarel/ - Profil | Čt 14.1.2010 22:41:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Mr.Stick >> Chytám s nima max. do 5 metrů.Co dělá dole netuším jen vím,že mi tam chytá ryby:-))

                                NMr.Stick - Profil | Čt 14.1.2010 22:35:15

                                karel/ >> O DDHJ by mohl vyprávět Piskořík ... ten ho má namakanej i foneticky ... "Hele, ten wobler ti jako v 6ti metrech dělá tum-tudum-tududum." :)))

                                  NKaso - Profil | Čt 14.1.2010 22:34:01

                                  karel/ >> No nevidel som ich. Mám len 9tky a tie sa mi osvedcili. Ale na mna je to maly vobler,nerád s takými chytam.

                                    NeXecutor - Profil | Čt 14.1.2010 22:33:38

                                    kuuuurnik tu je ale fotiek za tu dobu co som bol prec ccchhaaa :-)))