Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NeXecutor - Profil | Pá 15.1.2010 18:21:22

VYDROUŠ >> sak predsa podzim je podzim no .. nechcel som ho davat na kamene tak som nahrnul kus listia ..

    Nmadeintomik - Profil | Pá 15.1.2010 18:20:56

    VYDROUŠ >> No jo no , není velký , ale je pěkný :-)

      NVYDROUŠ - Profil | Pá 15.1.2010 18:17:06

      eXecutor >> Pěkné na tom listí

        NVYDROUŠ - Profil | Pá 15.1.2010 18:16:24

        BuBu99 >> Sekne vid, tak to je tragédie:-((

          NeXecutor - Profil | Pá 15.1.2010 18:14:11

          VYDROUŠ >> dikes , mam tu este jednu na podzim posledny candos sezony 09

            NBuBu99 - Profil | Pá 15.1.2010 18:13:08

            VYDROUŠ >> covece az ted jsem si vsimnul te s tim kulichem hned mam lepsi naladu :-))) ale nemam pivo v lednici:-(((

              NVYDROUŠ - Profil | Pá 15.1.2010 18:12:30

              madeintomik >> Ha ha, vetší wob než ryba:-))

                NVYDROUŠ - Profil | Pá 15.1.2010 18:11:59

                eXecutor >> Pěkná fotka

                  NVYDROUŠ - Profil | Pá 15.1.2010 18:11:33

                  kukkYn_ >> Ten spodní je slušný:-))

                    NVYDROUŠ - Profil | Pá 15.1.2010 18:11:13

                    karel/ >> :-))) Ty štikaři:-)

                      Nmadeintomik - Profil | Pá 15.1.2010 18:07:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tady je jeden puntíkovaný

                        NeXecutor - Profil | Pá 15.1.2010 18:05:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        :-)) hehe

                          NkukkYn_ - Profil | Pá 15.1.2010 17:58:01

                          skwor >> jo me se taky libi :) jinak ostatni jsou prckove :)

                            Nskwor - Profil | Pá 15.1.2010 17:57:06

                            kukkYn_ >> Tak tohle je ten candát...... Ten první je nejhezčí :-))

                              Nkarel/ - Profil | Pá 15.1.2010 17:56:58

                              VYDROUŠ >> Candáti nejsou na skladě:-))

                                NkukkYn_ - Profil | Pá 15.1.2010 17:56:25

                                anebo jeste jednoho a vsechni 4 jsou z jednoho mista :)

                                  NkukkYn_ - Profil | Pá 15.1.2010 17:55:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  a treba jeste jednoho :D

                                    NkukkYn_ - Profil | Pá 15.1.2010 17:54:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    a jeste treba jednoho :)

                                      NkukkYn_ - Profil | Pá 15.1.2010 17:53:04

                                      VYDROUŠ >> ja sem musim teda taky dat candata :-))

                                        NBuBu99 - Profil | Pá 15.1.2010 17:46:10

                                        VYDROUŠ >> nerikej mi plesoune ty tajtrdliku :-)))