Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nkarel/ - Profil | Čt 14.1.2010 22:33:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Mr.Stick >> Třeba Down Deep HJ,taky neni k zahození a Tail Dancer taky ne:-))

    NMr.Stick - Profil | Čt 14.1.2010 22:31:11

    Lauri >> Jo, loni jsem ze skoro stejného místa měl 75 ku, tahle je z předloni. Ale ta samá to není, protože tuhle jsem tenkrát zabil.

      NLauri - Profil | Čt 14.1.2010 22:30:40

      Piskořík >> to je on

        NLauri - Profil | Čt 14.1.2010 22:30:07

        Mr.Stick >> to je ta z té malé říčky,né?

          NMr.Stick - Profil | Čt 14.1.2010 22:29:35

          karel/ >> Pro mě je to asi nejoblíbenější wobler ... jak na chytání, tak na pohled, mám jich celou jednu krabici. :)

            NLauri - Profil | Čt 14.1.2010 22:29:02

            .....................

              NPiskořík - Profil | Čt 14.1.2010 22:28:15

              Mr.Stick >> ;o))

              V pořádku...mám rád tvůj humor..:o)

                NLauri - Profil | Čt 14.1.2010 22:27:59

                já na ty shadrapky moc úspěchů nemám, pár menších štik toť vše

                  NMr.Stick - Profil | Čt 14.1.2010 22:26:14

                  Piskořík >> Jo, měla modřinu jako prase ... ale to byl její nejmenší problém, protože asi tak 30 vteřin po téhle fotce zemřela. :))

                    Nkarel/ - Profil | Čt 14.1.2010 22:26:07

                    Kaso >> To je na prd,to je tam u vás na Slovensku nikde nemaj?

                      NPiskořík - Profil | Čt 14.1.2010 22:25:13

                      Mr.Stick >> Ten palec šel skrz, né?..;o)

                        NPiskořík - Profil | Čt 14.1.2010 22:24:37

                        Lauri >> Neměl jsi potřebnou trpělivost...;o)

                        A to je on, legendární bezzerák?..:o)

                          NMr.Stick - Profil | Čt 14.1.2010 22:23:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Lauri >> Jo, je fakt, že i ta malá ryba potěší.

                          A když teda svazové, tak svazové ... cca 70ka z roku 2008.

                            NKaso - Profil | Čt 14.1.2010 22:22:40

                            karel/ >> Tak dik,ale to by bola moc drahá rapala. Strašne sa to predrazí,ked objednam len za málo penezí,až o 100%.

                              Nkarel/ - Profil | Čt 14.1.2010 22:18:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Mr.Stick >> Mimochodem Shad rapa mám taky rád:-))

                                NLauri - Profil | Čt 14.1.2010 22:18:37

                                Piskořík >> ještě že na pardubicku žije jeden okounek bezzerák, který mě občas zachránil :))

                                  NLauri - Profil | Čt 14.1.2010 22:15:59

                                  Mr.Stick >> jsem rád i za takové doutníky :)),ale myslel jsem ty předešlé štiky

                                    NLauri - Profil | Čt 14.1.2010 22:12:21

                                    Piskořík >> jenom u vás jsem to nějak zapoměl popíchat :))

                                      NMr.Stick - Profil | Čt 14.1.2010 22:11:25

                                      Lauri >> Ta z posledního obrázku má tak 40, to není štika ale doutník. :)