Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NPiskořík - Profil | Čt 14.1.2010 22:10:16

Lauri >> Však ty jsi jich letos pochytal taky hromádku...sice menší ale svazový...;o)

    NLauri - Profil | Čt 14.1.2010 22:09:26

    Mr.Stick >> nedrážděte mě s těma štikama

      NMr.Stick - Profil | Čt 14.1.2010 22:04:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      karel/ >> Právě, chod skoro stejnej ... letos na tom musím zapracovat.

        NKaso - Profil | Čt 14.1.2010 22:02:36

        karel/ >> MN rap 11cm,neviem zohnať. Od kial ho máš? Dik.

          Nkarel/ - Profil | Čt 14.1.2010 21:39:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Mr.Stick >> Podle mě má stejnej chod jak Shad rap.Jinak v lětě woblery tahám strašně rychle bez cukání a přestávek.fais by mohl vyprávět jak je to účiný:-)))Tohle mimčo na 11 cm MR:-))

            NMr.Stick - Profil | Čt 14.1.2010 21:34:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            karel/ >> Budu se je muset naučit vodit ... protože v místech, kde tu štiku zkouším s Minnowem a reakce nepřijde, dám Shad Rap a většinou se chytne, asi jsem se je naučil vodit líp, než ty MR.

              Nkarel/ - Profil | Čt 14.1.2010 21:29:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Mr.Stick >> Používám 9 i 11 cm.Já jim taky věřim a zatim mi funguje a to tak,že dost:-)

                NMr.Stick - Profil | Čt 14.1.2010 21:21:56

                karel/ >> Koukám na ty Minnow Rapy ... co používáš za velikost? Já mám několik 9tek a hrozně jsem jim věřil ... a zatím ani ryba.

                  Nkarel/ - Profil | Čt 14.1.2010 21:16:17

                  Feroxhunter >> Muskiehunter >> To já zase candoše umim malý,ale ne velký:-))Když lupu candoše a připlete se tam kudla,tak jsem akorát naštvanej:-))

                    NLauri - Profil | Čt 14.1.2010 21:16:10

                    VYDROUŠ >> trénuju na zítřek a ty?

                      NLauri - Profil | Čt 14.1.2010 21:15:21

                      karel/ >> bohužel musím souhlasit. Hon za pěknou rybou bývá rok od roku náročnější

                        NMuskiehunter - Profil | Čt 14.1.2010 21:11:46

                        karel/ >> No velkýho candoše bych taky rád ale má to jeden háček, neumim ani malý :o))))

                        A když už někde jsou a kámoši dají každý po jednom tak já dostanu hned nato kudlu :o))

                        Je to začarovanej kruh ale určitě na mě čeká někde za odměnu velkej....

                          Nkarel/ - Profil | Čt 14.1.2010 21:11:10

                          Mr.Stick >> No jo no:-)))

                            Nkarel/ - Profil | Čt 14.1.2010 21:08:52

                            Feroxhunter >> Muskiehunter >> Třeba už jí tam nikdy neuvidím,ale co radši bych byl,kdyby to byl candát:-)))

                              NMr.Stick - Profil | Čt 14.1.2010 21:07:42

                              karel/ >> Prej menších, dyť to sou vosumdesátky. :)

                                Nskwor - Profil | Čt 14.1.2010 21:05:40

                                Feroxhunter >> Muskiehunter >> Wob, ale starý Salmo, takže kvalita trojháčků žádná elita.

                                  NMuskiehunter - Profil | Čt 14.1.2010 21:05:21

                                  karel/ >> Máš recht , jak je ryba přes metr chce to rychle ucuknout a pryč od vody :o)))))

                                    NMuskiehunter - Profil | Čt 14.1.2010 21:04:38

                                    skwor >> Jj, to vím, snad ještě plave :o) guma nebo wob?

                                      Nkarel/ - Profil | Čt 14.1.2010 21:00:10

                                      Lauri >> Podle mě jsou ty dobrý časy v prdeli všude.Vidím to u nás na řece:-(

                                        Nskwor - Profil | Čt 14.1.2010 20:56:06

                                        Feroxhunter >> Muskiehunter >> Na B to nebylo, ale asi víš o co jde - záběr dva metry od břehu a ryba v řiti i s lankem.