Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nkarel/ - Profil | Čt 14.1.2010 20:55:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Feroxhunter >> Muskiehunter >> Letos jsem těm kudlám moc nedal,pár menších se povedlo,ale neměřil jsem je.V zimě jsem měl dobrej útok na gumu štika dost přes metr,když jsem viděl tu klapačku,vytrhl jse jí to:-))

    NMuskiehunter - Profil | Čt 14.1.2010 20:53:11

    skwor >> To je ta story z B viď? No jo no, musíme být trpěliví...

      NMuskiehunter - Profil | Čt 14.1.2010 20:52:43

      Mr.Stick >> Aha, tak takovej znalec nejsem :o)

        NMr.Stick - Profil | Čt 14.1.2010 20:49:50

        Feroxhunter >> Muskiehunter >> To je světelností a úpravou barev v compu ... jak to bylo na sněhu, foťák to měl tendenci přepálit.

          Nskwor - Profil | Čt 14.1.2010 20:49:47

          Feroxhunter >> Muskiehunter >> Právě, vzhled je až na prvním místě :-) O rybu 100+ jsem loni taky přišel, ale to už jsem tu vyprávěl několikrát :)

            Nskwor - Profil | Čt 14.1.2010 20:49:03

            karel/ >> Hele, cos blbnul s tím autem na tom Lipně? :-))) I ve zprávách to bylo :-)))

              NMuskiehunter - Profil | Čt 14.1.2010 20:49:02

              karel/ >> To se stane, mě upadla letos ryba přes metr, vzala to pod nohama a pak už jsem jí nezastavil, takovej brejk jsem ještě u štiky nezažil, ale při tom odvíjení mi spadla :o//

              Není mi to zatím tedy souzeno, snad letos!

                NMuskiehunter - Profil | Čt 14.1.2010 20:47:39

                Mr.Stick >> Je to možný, jen musela změnit na zimu pižámko :o) tahle je víc do žluta si myslim!

                  Nkarel/ - Profil | Čt 14.1.2010 20:46:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Feroxhunter >> Muskiehunter >> Tak ta je pěkná,fakt.Taky jsem si u nás jednu vypasenou vodil,sice menší,ale vodil:-)))Pořád jsem jí tam otáčel a štoloval,až mi upadla:-))))

                    NMr.Stick - Profil | Čt 14.1.2010 20:46:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Feroxhunter >> Muskiehunter >> Na 90% je to stejná ryba. Velikost sedí, hřebtní ploutev taky ... jen trochu na zimu přibrala.

                      NMuskiehunter - Profil | Čt 14.1.2010 20:46:07

                      skwor >> Nový jsem měl v ruce a z té mechovky jsem byl nesvůj, nelíbí se mi ale celkově, zlatá jednička :o)

                        NMuskiehunter - Profil | Čt 14.1.2010 20:43:53

                        karel/ >> ty máš přece taky krásný ryby a fotky tak něco hoď....

                          NLauri - Profil | Čt 14.1.2010 20:43:33

                          karel/ >> my tam taky jezdíme na kapry, ale chytáme spíš menší kusy, takže tam jezdíme relaxovat. Na sumce to prý býval perfektní revír, ale ty časy už asi budou v prdeli

                            Nkarel/ - Profil | Čt 14.1.2010 20:43:17

                            Mr.Stick >> Taky dobrá,ta asi pěkně papká:-))

                              NMuskiehunter - Profil | Čt 14.1.2010 20:42:56

                              Mr.Stick >> 94 woe, máš to dole napsaný :o) kousek od mola směrem doleva! Ale myslim že tam to nepoznáš, je to moc malá voda a jak ty vetší budou jezdit tak se ty mladý budou stehovat!

                              Podle mě teda :)

                                Nskwor - Profil | Čt 14.1.2010 20:40:32

                                Feroxhunter >> Muskiehunter >> V tom je jádro pudla, ten prut mi sedí se vším všudy :-) Ale ten nový bych si asi nekoupil.

                                  NMr.Stick - Profil | Čt 14.1.2010 20:38:48

                                  Feroxhunter >> Muskiehunter >> Kolik měla? Já bych totiž moc nedal za to, že soudě dle místa ulovení a té hnusné vybledlé hřbetní ploutve, tuhle ryb uchytil Iza v prosinci.

                                    NMuskiehunter - Profil | Čt 14.1.2010 20:38:15

                                    skwor >> Nehodlám, kdyby snad ale někdy náhodou tak dám vědět :o)

                                    Nějak mi jiné klacky nesedí, nevím čím to je, mě to sedlo vyhovuje....

                                      NMuskiehunter - Profil | Čt 14.1.2010 20:37:22

                                      Mr.Stick >> Na to co tam mají bílé ryby mě ta vychrtlost docela překvapila! Ale boj to byl pěknej :o))

                                        NMuskiehunter - Profil | Čt 14.1.2010 20:36:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        karel/ >> Byla moc hezky stavěná, líp než ta 94 ka dole...