Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NMr.Stick - Profil | Čt 14.1.2010 20:26:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

karel/ >> Tahle byla ze stejného revíru jako Muskieho, o 20 čísel menší, ale váhově skoro nastejno. :)

    Nkarel/ - Profil | Čt 14.1.2010 20:23:00

    Feroxhunter >> Muskiehunter >> Nikde jsem nepsal,že si myslim,že je soukromá voda lehčí na chytání,ale........někdo má na to názor takovej a někdo makovej:-)))))).Já tu žádnou takovou vodu nemám a mám klid.Ta svazová je pěkně stavěná.

      Nskwor - Profil | Čt 14.1.2010 20:16:48

      Feroxhunter >> Muskiehunter >> Třímetr 8-32g je předpokládám skelouš :-) Nehodláš se zbavit toho 7-28g? :-)

        NMuskiehunter - Profil | Čt 14.1.2010 20:10:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        karel/ >> Ano, byla ze soukromého revíru, ale pršelo a 4 hodiny jsme všichni házeli bez kontaktu :o) každej si myslí jak je to na soukromých vodách lehoučký ale můžu Tě ujistit že tomu tak není vždy, poslední 3 návštěvy na podzim jsem si uřízl vždy zero :o))

        Ale i na svazovkách jsem něco vyloupnul.... foceno bohužel jen mobilem...
        Nebyl metr ale 85 mít mohla, to byla paráda na třímetr 8-32 a 0,16 ku :o)

          Nkarel/ - Profil | Čt 14.1.2010 20:06:19

          Feroxhunter >> Muskiehunter >> Takže byla ze soukromáku?

            NMuskiehunter - Profil | Čt 14.1.2010 20:02:25

            karel/ >> Dík :o) aly byla hubená a nemá pro mě žádnou váhu....

            Ale podobná větší mi utekla na řece a to jsem řval vzteky!

              Nkarel/ - Profil | Čt 14.1.2010 20:01:11

              Feroxhunter >> Muskiehunter >>Pěkná kudla:-)

                NkukkYn_ - Profil | Čt 14.1.2010 19:55:03

                VYDROUŠ >> jiste ze divam :) aji na ordinaci prvni dil byl v utery :)

                  NKaso - Profil | Čt 14.1.2010 19:07:51

                  VYDROUŠ >> Nazdar Vydrousi,ako? Uz su niake zabery:-) Ja idem zajtra skúsit šťuky na Malý Dunaj. A kde je Bubu?

                    NMuskiehunter - Profil | Čt 14.1.2010 19:04:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak at je tu zase nějaká ta kudla.......

                      NVYDROUŠ - Profil | Čt 14.1.2010 18:50:55

                      kukkYn_ >> Hoj šípku, ty se díváš na ulici jo, no fuj. Už aby začala Ordinace:-))

                        NeXecutor - Profil | Čt 14.1.2010 18:50:27

                        VYDROUŠ >> dik aj tebe na Czech :-)

                          NVYDROUŠ - Profil | Čt 14.1.2010 18:49:52

                          eXecutor >> Zdravím na Slovač:-)

                            NkukkYn_ - Profil | Čt 14.1.2010 18:35:50

                            VYDROUŠ >> hoj bobe :) ja valim na Ulici pak sem prijdu :) jeste sem pujde segra

                              NeXecutor - Profil | Čt 14.1.2010 18:09:11

                              ahoj vydrak :-)

                                NVYDROUŠ - Profil | Čt 14.1.2010 17:54:19

                                Hoj prdi

                                  Nkarel/ - Profil | Čt 14.1.2010 15:49:22

                                  Lauri >> Já tam ještě nechytal,ale kamarádi tam jezdí na vepře (kapry) a dost je tahaj,mezitím se občas splete nějakej sumár.

                                    NeXecutor - Profil | Čt 14.1.2010 15:25:47

                                    kukkYn_ >> jaasne .. ok ..

                                      NkukkYn_ - Profil | Čt 14.1.2010 15:21:44

                                      eXecutor >> no chytatelny mozna tak na ploticky jinak byvali tam krasni PO i 35cm ale nak to vymizelo bohuzel,prej tam nekdo pstruha videl no tak uvidime na jare tam zkusim jit se splavkem :)

                                        Nskwor - Profil | Čt 14.1.2010 15:20:23

                                        Lauri >> Tohle byla nižší řada, cenově někde do 1500,-. Nebyly to špatné pruty, ten nový jsem v ruce neměl.