Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NkukkYn_ - Profil | Čt 14.1.2010 15:20:16

Lauri >> asi tak nevedel sem co delat tak sem se malicko prosel :)

    NLauri - Profil | Čt 14.1.2010 15:18:01

    skwor >> mně se nezdála ani ta původní cena.
    Prut objednaný přes internet může být sázka do loterie. Pravda je,že už jsem si taky párkrát vsadil

      Nskwor - Profil | Čt 14.1.2010 15:15:51

      Lauri >> Je to doprodej, nahradil je ten model, co dával kukkYn.

        NeXecutor - Profil | Čt 14.1.2010 15:14:29

        kukkYn_ >> to je aj chytatelne ?? :D take uzke je to P voda?

          NLauri - Profil | Čt 14.1.2010 14:58:19

          kukkYn_ >> jé tady se někdo nudil :))

            NLauri - Profil | Čt 14.1.2010 14:58:01

            skwor >> ten proutek je nějak podezřele levnej

              NkukkYn_ - Profil | Čt 14.1.2010 14:14:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              eXecutor >> poslu vybranych 11 fotek :)

                NkukkYn_ - Profil | Čt 14.1.2010 14:05:40

                skwor >> taky hezkej proutek :)uvidime jeste je casu dost,jinak dik

                  Nskwor - Profil | Čt 14.1.2010 13:11:38

                    NkukkYn_ - Profil | Čt 14.1.2010 13:04:00

                    eXecutor >> dobre ja se zacnu chystat a pujdu se projit a fotit :) zatim ahoj

                      NeXecutor - Profil | Čt 14.1.2010 12:56:48

                      kukkYn_ >> ok potom ked pridem neskor ho dam na net tak do tej 17.00 by tu malo byt :D

                        NkukkYn_ - Profil | Čt 14.1.2010 12:51:57

                        eXecutor >> :)))) tesim se na to video :)

                          NeXecutor - Profil | Čt 14.1.2010 12:44:46

                          kukkYn_ >> ahaaha no ja uz od rana od 9.30 robim ten film a teraz som ho dokoncil este len :D hh bude to mat 12 minut je to zostrih z rybaciek co som chodil vlacit k vode a su tam aj nejake videa z predoslich rokov ale potom na konci uz je to z roku 09 co sme na lodke ... sak uvidis pozries a uvidis ale teraz ho este davam Convertovat z programu do PC a potom ho zmensim na jednom programe aby nemalo vela MB a dam to na internet :-)) a potom hned padam idem neco do mesta vybavit a nato hned do haly zaskakat salta :-))

                            NkukkYn_ - Profil | Čt 14.1.2010 12:38:20

                            eXecutor >> no ja sem trosku zaspal nedavno sem vstaval(zbudila me sestra jak prisla ze skoly) tak mozna ze jeste po obede vyrazim :)))

                              NLauri - Profil | Čt 14.1.2010 6:37:39

                              karel/ >> dřív jsme nějakého menšího uvláčeli,ale teď je to bída. Chlapi co chytali s bojkama neměli za týden ani záběr. Ale nevím, jezdím tam na pár dní v roce, tak nemůžu hodnotit zarybněnost přehrady

                                NeXecutor - Profil | Čt 14.1.2010 0:25:42

                                kukkYn_ >> noo dnes to uz nebudem robit zajtra mam nato cely den tam je stym hodne babracky ... ok ?? tak sa maj a potom sem hod fotky som zvedavy na tu vasu mlaku :D

                                  NkukkYn_ - Profil | Čt 14.1.2010 0:19:54

                                  eXecutor >> dobre do rana sem posli odkazy at mam an co koukat planuju ze se asi pujdu podivat po potoku a fotit :)) uz fakt jdu spat dobrou ;o))))

                                    NeXecutor - Profil | Čt 14.1.2010 0:13:03

                                    kukkYn_ >> jasne a tez sa na nove video idem tvorit dalsie z rybaciek co zdolavam ryby ! :D

                                      NkukkYn_ - Profil | Čt 14.1.2010 0:11:37

                                      eXecutor >> :)) aspon ho ty velky metrovy stiky trefijou :))) ja uz jdu spat tak se mej hezky zase kdyztak zitra

                                        NeXecutor - Profil | Čt 14.1.2010 0:09:58

                                        kukkYn_ >> taky lenivy chod no ale nevadi celkom pekne ..