Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NkukkYn_ - Profil | Čt 14.1.2010 0:06:07

eXecutor >> http://www.youtube.com/watch?v=ZOtekc8t8Oo
uz sem ho tu 2x daval :) asi si toho malo lidi vsimlo

    NeXecutor - Profil | Čt 14.1.2010 0:04:51

    kukkYn_ >> ne.. posli ...

      NkukkYn_ - Profil | Čt 14.1.2010 0:01:02

      eXecutor >> jeste sem napisu ze hezky :) a moje video si videl?

        NeXecutor - Profil | St 13.1.2010 23:57:51

        http://www.youtube.com/watch?v=s2cdpUATmQI // tu je video ako doma testujem voblere domacej vyroby aj originalnej z farmy salmo resp. slider... len pre ukazku ako ho mozete vodit ty kotry nevedia ...a vo videu je este taka mala žižalka, ktoru som zostrojil tiez ako handmade :D

          NeXecutor - Profil | St 13.1.2010 23:51:00

          kukkYn_ >> presne tak ..a chapes tam mas aj sancu na predaj ked bude uplne novy ako keby mal byt pouzity vies .. mozno nekomu padne do ruky ked nahodou tebe nie no ..

            NkukkYn_ - Profil | St 13.1.2010 23:45:19

            eXecutor >> na video teda jeste pockam :) jo s prutem uvidime zatim me padl do oka :))) kdyztak ho koupim vyzkousim a pak budu moct poradit ostatnim nekdo se prece musi obetovat ;o)

              NeXecutor - Profil | St 13.1.2010 23:42:57

              kukkYn_ >> a z tym prutom inak je to nova rada , nemal so mh oeste v ruke neviem posudit aky je ale za tu cenu novy seria toh oprutu bude podla mna urcite vyhodna kupa .. alee! musis si ho vyskusat alebo ked si ho nebudes mat ako vyskusat popytat sa jedine ci ho niekto nema a ked nie tak si ho kupit a ked sa ti nebude pacit nebudes snim spokojny tak ho predas inde ! tot moj nazor ! :)

                NeXecutor - Profil | St 13.1.2010 23:40:35

                nazdar kukyne uz mam to video hotove ! :D uz ho uploaduje na Youtube tak za 20minut to tu mas ! :-)

                  NkukkYn_ - Profil | St 13.1.2010 23:32:53

                  co rikate na tento proutek? ma stim nekdo zkusenost nebo neco? me se libi :))
                  http://www.hobby-g.cz/29-Pruty-Privlacove/5455-Shi​mano-Force-Master-AX-spining-240-L.html?page=4&back=vie​w

                    Nkarel/ - Profil | St 13.1.2010 22:44:29

                    Lauri >> A co sumci na Kořensku ty nic?Já je letos budu týrat víc než jindy,snad se nějakej povede:-)))

                      NLauri - Profil | St 13.1.2010 22:36:36

                      karel/ >> jezdím tam skoro každý rok, od té doby co jsem tam jezdil do školy. Je to tam ale rok od roku horší. Před pár lety jsme tam nachytali poměrně dost štik. V loni jsem to provláčel od Týna až k hrázi a chytil jsem jednu něco přes padesát.

                        Nkarel/ - Profil | St 13.1.2010 22:23:05

                        Lauri >> Na Kořensko nejezdím,mám dost práce a když se někam dostanu,ak maximálně na Lipno,nebo jedem na Lužnici.Letos jsem se dvakrát dostal na Orlík a potkalo mě tam parádní chytání pruhovaných loupežníků.Uvidíme jak to letos bude,snad se někam dál dostanu.Ty jezdíš na kořensko?

                          NLauri - Profil | St 13.1.2010 22:13:35

                          karel/ >> to já měl vloni se štikama, nachytal jem jich poměrně dost, ale nic většího. Nejezdíš vláčet i na Kořensko, když jsi z jihu?

                            Nkarel/ - Profil | St 13.1.2010 22:01:04

                            Lauri >> Jo Vydrouš nachytal pěkný ryby,třeba to letos dopadne lépe.Já jich nachytal dost,ale ta velikost,to je bída:-(

                              NLauri - Profil | St 13.1.2010 21:48:07

                              karel/ >> my jich tu máme dost, sice už jsou měnší, ale je jich pořád dost. Po pstruhovém zahájení berou na gumy i woblery. Na podzim jdou dobře na nymfy. S těma candošema to taky není zase tak dobré. Já na ně měl letos docela smůlu. Za to Vydrouš nám dal všem na prdel :))

                                Nkarel/ - Profil | St 13.1.2010 21:31:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Lauri >> Nějak po nich teď neprahnu,dřív jsem muškařil a bylo jich tu mraky.K vám bych přijel na candáty:-)))

                                  Nfais - Profil | St 13.1.2010 20:55:36

                                  karel/ >> Hlavně ty černý vlaštovky....

                                    Nkarel/ - Profil | St 13.1.2010 20:54:49

                                    fais >> Doufat,že se tady něco změní nemá cenu je to pryč.Pro ty lipany,už u nás nehraje vůbec nic,ba naopak vše je proti nin.Hloubení koryt atd.

                                      NLauri - Profil | St 13.1.2010 20:52:23

                                      karel/ >> tak přijeďte k nám, máme jich tu zatím dost

                                        Nfais - Profil | St 13.1.2010 20:45:22

                                        karel/ >> Mohu být jen rád a děkovat,že jsem ji ještě zažil a zachytal si je.