Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

karel/ - Profil | St 13.1.2010 20:29:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

fais >> Jo,ta doba je nenávratně fuč,bohužel:-(

    fais - Profil | St 13.1.2010 20:21:10

    karel/ >> Asi čeká,že se navrátí starý dobrý časy.To víš 200 lipanů za rok už si nevymasí:o))

      karel/ - Profil | St 13.1.2010 20:17:33

      fais >> Hlavně,že si berou povolenku za darmo,debilové:-)

        kukkYn_ - Profil | St 13.1.2010 20:13:26

        fais >> myslim ze tedkom stejne RS nechodi ja potkal RS z 180+dochazek celkove 4x a 3 na jednom malym rybnicku a 1x na rece u sidla kde maj sidlo MRS :))) jinak ani noha :)))

          fais - Profil | St 13.1.2010 20:11:53

          karel/ >> Já ho potkal,když jsem byl odevzdat lupen.Říkal mi,že loni nebyl ani jednou na rybách:o))

            karel/ - Profil | St 13.1.2010 20:09:20

            fais >> To je pravda,já si je možná vemu,ještě uvidím.Kontrolovat tě může ten s tou flanelkou:-)

              fais - Profil | St 13.1.2010 20:01:16

              karel/ >> Do hudebky ještě nechodím :o)Mám teď zkouškový,takže nemám ani čas na ryby,ale v únoru si je koupím.A když se mi bude chtít jít na ryby,tak pudu na blacka,kdo by mě v tomto nečase kontroloval:o)))

                karel/ - Profil | St 13.1.2010 19:58:59

                fais >> Jen blbni,koupil jsi ty noty?

                  fais - Profil | St 13.1.2010 19:48:58

                  karel/ >> Já je budu taky objednávat,tak ti je vezmu.

                    karel/ - Profil | St 13.1.2010 19:40:47

                    VYDROUŠ >> Kdybych to věděl,tak bych ti ty háky objednal a odlil ,100 jigů je odlito za chvilku.Olova mam mraky,ale háky ne:-(

                      VYDROUŠ - Profil | St 13.1.2010 19:21:58

                      karel/ >> ok, beru 100ks- 10g-2:-))

                        karel/ - Profil | St 13.1.2010 19:12:22

                        VYDROUŠ >> Mám 4, 7, 10, 14 g,háčky jsem bral velikost 2, 2/0 a 4/0.

                          VYDROUŠ - Profil | St 13.1.2010 19:01:57

                          karel/ >> Budeš mít i 10g, že bych jich 100 koupil.-))

                            VYDROUŠ - Profil | St 13.1.2010 19:00:52

                            karel/ >> Pravda:-))

                              karel/ - Profil | St 13.1.2010 18:59:53

                              VYDROUŠ >> 530 háků,formu na ně mám,jinak bych je nekupoval:-))))

                                VYDROUŠ - Profil | St 13.1.2010 18:55:14

                                karel/ >> Dobrý arzenál, máš i formu na olovo

                                  VYDROUŠ - Profil | St 13.1.2010 18:54:29

                                  BuBu99 >> Hezké bubáku, škoda že nechodím na fousaté:-)) Šikula

                                    Piskořík - Profil | St 13.1.2010 18:54:28

                                    BuBu99 >> To mi ani nepřipomínej...zrovna těchdle buněk je škoda...;o)

                                      BuBu99 - Profil | St 13.1.2010 18:44:46

                                      Piskořík >> no u nas mame dve zahajeni vlacka az od 1.zari tak jezdim o kousek dal a od zari tady:-)

                                        BuBu99 - Profil | St 13.1.2010 18:43:26

                                        Piskořík >> nejen to jeste tech mozkovejch bunek kolik odumre:-)))