Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NPiskořík - Profil | St 13.1.2010 18:40:44

BuBu99 >> No jémine...a kolik jaterní tkáně se bude muset obnovit...;o)

    NBuBu99 - Profil | St 13.1.2010 18:38:32

    Piskořík >> bud v klidu jeste mam 154 dnu to je hrozne cislo nez bude vlacka:-)) to jeste protece hodne rumu:-)))

      NPiskořík - Profil | St 13.1.2010 18:36:07

      BuBu99 >> O.k....v pořádku...jsem v klidu...;o)

        NBuBu99 - Profil | St 13.1.2010 18:33:00

        Piskořík >> ale je tam je to ta druha z leva teda ta je moje ale podle ni ti ji udelam:-))

          NPiskořík - Profil | St 13.1.2010 18:23:57

          BuBu99 >> Nevidím tam tu svojí...;o)

          Ale chápu...nespěchám...:o)

            Nkarel/ - Profil | St 13.1.2010 18:19:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            VYDROUŠ >> Kup jig háčky jako já dnes a chvilku se nudit nebudeš:-)

              NBuBu99 - Profil | St 13.1.2010 16:57:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              VYDROUŠ >> ty v pravo jsem delal dneska jeste nemaj lak:-))

                NVYDROUŠ - Profil | St 13.1.2010 16:42:43

                BuBu99 >> Dej foto, už aby začala olimpiáda, také se nudím

                  NBuBu99 - Profil | St 13.1.2010 16:39:29

                  VYDROUŠ >> ja uz se pekne nudim uýz si zase delam vabnicky jako kazdou zimu:-)

                    NVYDROUŠ - Profil | St 13.1.2010 16:35:49

                    BuBu99 >> Ahojky, bubu. Neboj mám dlouhý kořínek, jako každá svině:-))))))

                      NBuBu99 - Profil | St 13.1.2010 16:32:10

                      VYDROUŠ >> no nazdar uz jsem myslel ze si umrel:-)

                        NVYDROUŠ - Profil | St 13.1.2010 16:29:26

                        Hoj:-)

                          NBuBu99 - Profil | St 13.1.2010 15:34:10

                          Lauri >> cus tak to jsem na tom uplne stzejne jako ty taky jsem ted nasel sacky s jigovkama co jsem hledal to je tak kdyz si nekam neco polozis a manzelka ti to nekam dobre uklidi

                            NLauri - Profil | St 13.1.2010 15:29:47

                            kukkYn_ >> to je pravda. Když nakupuju v zimě, tak si to doma někam uložím a pak v sezoně na to ani nevzpomenu. Většinou sáčky s novou rybářskou bižuterií nacházím až při zimním úklidu. Jen nevím jestli se k tomu zimnímu úklidu tuhle zimu dostanu :))

                              NkukkYn_ - Profil | St 13.1.2010 15:20:17

                              Lauri >> aspon si usetril :)

                                NLauri - Profil | St 13.1.2010 15:10:01

                                Iwík >> Mělník je daleko. Odtud si raději nechám poslat věci přes e shop. Ani jsem se nikde nestavil,neměl jsem náladu.

                                  NIwík - Profil | St 13.1.2010 9:47:28

                                  Lauri >> tak dobře dojeď :)

                                  v Mělníku je prodejna Na soutoku, maj tam pěkný kapříky :))

                                    NLauri - Profil | St 13.1.2010 9:33:11

                                    Iwík >> Aha tak to jó. Kukkyn si ho nejspíš zarámuje :))
                                    Chvíli tu nebudu, jedu směr Praha, asi si tam projdu pár rybářských potřeb

                                      NIwík - Profil | St 13.1.2010 9:29:44

                                      kukkYn_ >> neboj :)

                                        NkukkYn_ - Profil | St 13.1.2010 9:28:53

                                        Iwík >> ajo dobre tak nezapomen :)