Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NIwík - Profil | St 13.1.2010 9:04:05

Lauri >> kresleného pstruha :)

jak jsem včera nakreslila tu štičí hlavu, tak by chtěl kukyn pstruha a já mu říkala, že ho mám doma nakreslenýho pastelkama, že ho oskenuju do PC a pošlu mu to, ale já jedu na sever až v pátek :)

    NLauri - Profil | St 13.1.2010 9:00:27

    Iwík >> jakého pstruha?

      NIwík - Profil | St 13.1.2010 8:01:40

      kukkYn_ >> ahoj kUkyne, nemám, toho pstruha mám v Lípě, tam jedu až v pátek víš :)

        NeXecutor - Profil | Út 12.1.2010 23:04:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        zchytal to mrtne vedle oka :-/

          Nkarel/ - Profil | Út 12.1.2010 22:58:14

          fais >> Koupil jsi noty?

            NeXecutor - Profil | Út 12.1.2010 22:54:28

            Mr.Stick >> och na tuto sezonu uz musim na thrilla neco lapnout !! to ti prisaham ze chytnu ..! :D

              NMr.Stick - Profil | Út 12.1.2010 22:52:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              eXecutor >> tak ještě jednu a konec :)

                NeXecutor - Profil | Út 12.1.2010 22:50:12

                Mr.Stick >> Prestaaaaaaaaaan ! :D

                  NeXecutor - Profil | Út 12.1.2010 22:47:05

                  kukkYn_ >> hh ale to ze som si to nevsimol skor no sranda, videl som ze sa smeju ja ale zeby on tak to ne ale viem ze to vyzera akoze hej ?? ale je ot super :D

                    NkukkYn_ - Profil | Út 12.1.2010 22:45:24

                    Piskořík >> ok :) tak aby si vyhral aspon 222 222€ :o)) 222€ mi das

                      NPiskořík - Profil | Út 12.1.2010 22:43:38

                      kukkYn_ >> Nech si zdát o 22:22:22....;o)

                        NMr.Stick - Profil | Út 12.1.2010 22:42:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        .

                          NkukkYn_ - Profil | Út 12.1.2010 22:41:53

                          eXecutor >> neni zac ;o) pobavim rad

                            NkukkYn_ - Profil | Út 12.1.2010 22:41:11

                            Piskořík >> dobre :)))) no nic ja se pro dnesek loucim jeste zkouknu filmek a supky dupky do hajan :))) tak dobrou noc vseeem

                              NeXecutor - Profil | Út 12.1.2010 22:40:49

                              kukkYn_ >> :D tak to som si nevsimol ze on sa namna smeje, si ma pobavil teraz dik :D:D:D sranda..

                                NPiskořík - Profil | Út 12.1.2010 22:39:34

                                kukkYn_ >> Možná bych ti koupil rapalu...abys neřekl...;o)

                                  NkukkYn_ - Profil | Út 12.1.2010 22:34:56

                                  Piskořík >> nebo aby te nekleplo tento cas je nakej zakletej......delam si srandu a bez si vsadit ale pulka je moje kdyz vyhrajes :))))

                                    NPiskořík - Profil | Út 12.1.2010 22:32:48

                                    kukkYn_ >> Teď na to koukám...to je znamení...zejtra si jdu vsadit...;o)

                                      NkukkYn_ - Profil | Út 12.1.2010 22:32:17

                                      karel/ >> no teda :) me se tedkom taky nechce jo ale kdyz koukam na televizu a vidim tam krasnou reku tak uplne slintam jak bych tam sel :) grrrr uz aby bylo 16.6 :))

                                        Nkarel/ - Profil | Út 12.1.2010 22:29:48

                                        fais >> Já nikdy nespím:-))