Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nkarel/ - Profil | Út 12.1.2010 22:29:27

kukkYn_ >> Čéče,budeš se asi divit,ale zatim ne :-)

    Nfais - Profil | Út 12.1.2010 22:28:29

    karel/ >> Ty ještě nespíš?

      NkukkYn_ - Profil | Út 12.1.2010 22:27:23

      karel/ >> a ty néé? :)

        Nkarel/ - Profil | Út 12.1.2010 22:25:56

        Čau,by jste furt jen chodily na ryby:-)

          NkukkYn_ - Profil | Út 12.1.2010 22:25:05

          Piskořík >> krasne si se trefil do casu :)

            NPiskořík - Profil | Út 12.1.2010 22:22:22

            Mr.Stick >> Mám tam asi tři fotky z týhle pozice...samozřejmě jsem vybral tu nejlepší...;o))

              NkukkYn_ - Profil | Út 12.1.2010 22:16:53

              eXecutor >> jak se na sebe oba hezky usmivate :) pekna fotka

                NMr.Stick - Profil | Út 12.1.2010 22:16:49

                Piskořík >> Ty wole ... další luxusní gezycht do sbírky. :))

                  NkukkYn_ - Profil | Út 12.1.2010 22:15:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Mr.Stick >> ani nevis jak :)

                    NPiskořík - Profil | Út 12.1.2010 22:15:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Mr.Stick >> A hlavně teplo...aby jsme mohli vláčet na lehko...;o)

                      NeXecutor - Profil | Út 12.1.2010 22:12:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Ota ja tiez a tu v tejto diskusii asi uplne kazdy no... :-(

                        NeXecutor - Profil | Út 12.1.2010 22:10:16

                        Lauri >> ty jo no to je pekne ... ja som mal ucitela na tej skole co chodil do vodnan do skoly no .. bol to manik do muskarenia ...

                          NMr.Stick - Profil | Út 12.1.2010 22:06:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          šel bych vláčet

                            NkukkYn_ - Profil | Út 12.1.2010 22:05:34

                            Iwík >> mas toho pstruha? :)

                              NIwík - Profil | Út 12.1.2010 21:27:46

                              :)))))

                                NLauri - Profil | Út 12.1.2010 20:18:50

                                eXecutor >> jo do Vodňan

                                  NeXecutor - Profil | Út 12.1.2010 20:10:30

                                  Lauri >> a kam do Vodnan ??

                                    NkukkYn_ - Profil | Út 12.1.2010 19:58:45

                                    Lauri >> :))

                                      NLauri - Profil | Út 12.1.2010 19:57:56

                                      eXecutor >> chodil

                                        NLauri - Profil | Út 12.1.2010 19:57:40

                                        kukkYn_ >> není