Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NeXecutor - Profil | Út 12.1.2010 19:56:35

Lauri >> jakto ? co si chodil na ryb. skolu ??

    NkukkYn_ - Profil | Út 12.1.2010 19:56:00

    Lauri >> :-))) takze to neni ani jedno z toho? :))

      NLauri - Profil | Út 12.1.2010 19:55:53

      eXecutor >> taky jsme měli školní revír

        NLauri - Profil | Út 12.1.2010 19:54:44

        kukkYn_ >> nesmíš mu zase všechno věřit

          NLauri - Profil | Út 12.1.2010 19:53:58

          VYDROUŠ >> já ti dám pusu od Iwíka !!!! :))

            Nkebator - Profil | Út 12.1.2010 19:24:52

            karel/ >> :-)

              Nkarel/ - Profil | Út 12.1.2010 19:24:26

              kebator >> Řekl bych,že u nás v ČR největší.

                Nmadeintomik - Profil | Út 12.1.2010 19:13:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                No tady mám taky pěknou lopatu ...

                  NeXecutor - Profil | Út 12.1.2010 18:37:27

                  kukkYn_ >> vlastny skolsky revir , rieka... (kanal)

                    NkukkYn_ - Profil | Út 12.1.2010 18:36:13

                    eXecutor >> peknej kormidelnik :) to je reka nebo nakej mensi rybnicek?

                      NeXecutor - Profil | Út 12.1.2010 18:35:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      :D neco som nasiel v historii PC moja foto este zo skoly nas vlastny Skolsky Revir :D a ryba bola chytena na rotacku respektive na rotacku podseknuta 53cm , pleskac :D

                        Nkebator - Profil | Út 12.1.2010 18:06:18

                        karel/ >> maly vyber tam maju !

                          NkukkYn_ - Profil | Út 12.1.2010 17:26:13

                          VYDROUŠ >> jo dik to posledni to bude asi ono :-D

                            NVYDROUŠ - Profil | Út 12.1.2010 17:19:27

                            kukkYn_ >> Kdo ti to říkal že to vím:-)) mohlo by fungovat pivo Krakonoš, nebo Kozel :.-) Jinak na sto procent, by fungovalo::: pusa od Iwíka:-)))))))))

                              NkukkYn_ - Profil | Út 12.1.2010 17:17:21

                              VYDROUŠ >> ale :) nic se nestalo :) ale nevis co ho dokaze uklidnit? potrebuju to zjistit a ty to prej vis :D

                                NVYDROUŠ - Profil | Út 12.1.2010 17:15:04

                                kukkYn_ >> Copak s stalo šípku. Tak to nevím, on je strašný nervák, jedině kdyby chytil 60+ candáta.

                                  NkukkYn_ - Profil | Út 12.1.2010 17:01:04

                                  VYDROUŠ >> ahoj :) copak uklidnuje Lauriho? bych ho potreboval necim uklidnit :)))))))))))

                                    NVYDROUŠ - Profil | Út 12.1.2010 16:58:24

                                    Ahojky chlapáci

                                      NkukkYn_ - Profil | Út 12.1.2010 10:00:20

                                      kebator >> ajo