Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

kebator - Profil | Út 12.1.2010 5:48:09

kukkYn_ >> jj, ja to poznam, len som nevedel, preco to kupuje v tak drahom obchode ...

    kukkYn_ - Profil | Út 12.1.2010 0:03:36

    kebator >> mas SZ :))

      kebator - Profil | Po 11.1.2010 22:32:48

      karel/ >> bohemiafishing ?

        karel/ - Profil | Po 11.1.2010 21:27:36

        skwor >> Já tam zatim objednával jen jig háčky a v pohodě.Co se woblerů týče,tak je beru u bohemiafishing a zatim vše co jsem objednal bylo na skladě a do dvou dnů přišlo:-)

          kukkYn_ - Profil | Po 11.1.2010 21:00:24

          skwor >> jo to by mohli :)

            skwor - Profil | Po 11.1.2010 20:58:58

            kukkYn_ >> To naštěstí ne. Ale mohli by si to občas aktualizovat.

              kukkYn_ - Profil | Po 11.1.2010 20:55:09

              skwor >> a platil si plnou cenu?

                skwor - Profil | Po 11.1.2010 20:51:14

                kukkYn_ >> Mě jednou poslali špatné barvy a jednou vůbec polovina zásilky nedorazila. Tam už woby ne.

                  kukkYn_ - Profil | Po 11.1.2010 20:49:32

                  skwor >> z tropicu sem woby jeste neobjednaval akorat celkove 3 pruty a nakou drobot k tomu

                    skwor - Profil | Po 11.1.2010 20:39:25

                    kukkYn_ >> RSP je dobré, tropicliberec nepozná barvy objednaných woblerů.

                      kukkYn_ - Profil | Po 11.1.2010 20:28:05

                      skwor >> ja sem spokojenej s rsp-fishing a tropicliberec :))

                        skwor - Profil | Po 11.1.2010 20:07:09

                        karel/ >> Mě odtud dneska zásilku poslali :-) Ten eshop je fajn, zatím nezklamal.

                          skwor - Profil | Po 11.1.2010 20:06:29

                          eXecutor >> Ten wob mám. Ale nevím, jestli se ho chci zbavit :-)

                            kebator - Profil | Po 11.1.2010 19:49:50

                            eXecutor >> mame take shadrapky shallow

                              kukkYn_ - Profil | Po 11.1.2010 19:45:38

                              eXecutor >> presne :)

                                karel/ - Profil | Po 11.1.2010 19:41:58

                                P.a.v.e.l. >> Před chvilkou jsem tam odeslal objednávku:-)

                                  P.a.v.e.l. - Profil | Po 11.1.2010 19:36:26

                                  eXecutor >> do konce ledna tam máš 10% slevu a tak by tě stála 187,00:-)

                                    eXecutor - Profil | Po 11.1.2010 18:08:40

                                    kukkYn_ >> jaaj tak aspon uvidis ako beru ryby na svk :-)

                                      eXecutor - Profil | Po 11.1.2010 18:08:10

                                      BuBu99 >> vravim do 200Sk 6,50€cka teraz ... a unas zozeniem aj za 150kc ... pohode ..

                                        kukkYn_ - Profil | Po 11.1.2010 16:25:03

                                        eXecutor >> u Presova(cca 2km) je jedna P voda bratranec mi rikal ze tam zajdem jak prijedu :)