Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

BuBu99 - Profil | Po 11.1.2010 16:21:19

eXecutor >> rikas do 200kc a tady stoji 208 kc to je rozdil jako prase co 8 Kc:-)))

    Lauri - Profil | Po 11.1.2010 16:18:36

    eXecutor >> aha tak to jó

      Lauri - Profil | Po 11.1.2010 16:18:13

      wet >> tak to jsem netušil, že je tak úspěšná, asi ji příští sezonu zkusím

        eXecutor - Profil | Po 11.1.2010 15:00:52

        BuBu99 >> drahe su a ja chcem iba tu farbu SD terza nic ine .. a drahe su dost ja dokazem zohnat shad rapy aj po 180korun max do 200korun ...

          eXecutor - Profil | Po 11.1.2010 14:59:43

          BuBu99 >> ako ze orandzovu ?? nechapem .. ja som myslel tu samu farbu SD

            eXecutor - Profil | Po 11.1.2010 14:59:16

            Lauri >> tak vies myslel som ze ju nekto vymeni ze iny vob alebo preda za rozumu cenu ... nechce se mi objednavat z netu ked mi treba iba tu jednu shadku vies a zbytocne by som platil postovne z eshopu za jeden vob .. ked nic ine by som neobjednaval ..

              BuBu99 - Profil | Po 11.1.2010 14:41:45

              eXecutor >> ja ji mam ale oranzovou:-)

                wet - Profil | Po 11.1.2010 14:38:05

                Lauri >> v ponuke pre Europu tato farba chyba, preto som si nechal od rodiny spoza mora poslat 20kusov 5cm a mam pokoj.Inak je to moja najoblubenejsia farba.

                  Lauri - Profil | Po 11.1.2010 14:12:18

                  eXecutor >> já myslel,že se nedá sehnat když ho scháníš přes Žmurk :))

                    eXecutor - Profil | Po 11.1.2010 14:08:52

                    Lauri >> co by sa nedalo da je to farba SD tu najdeš vsade ...

                      Lauri - Profil | Po 11.1.2010 14:08:10

                      eXecutor >> a to už se nedá nikde v krámě sehnat?

                        eXecutor - Profil | Po 11.1.2010 14:03:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Lauri >> noaaaa mas jasne ze jooo .. hh bola to moja najkillerka na bolene ...

                          Lauri - Profil | Po 11.1.2010 14:01:08

                          eXecutor >> ty jo tak takovou nemám.
                          Výrábí se ještě?

                            eXecutor - Profil | Po 11.1.2010 13:59:31

                            kukkYn_ >> mp unas p vody niesu .. iba mp ... nekedy bola jedna P ale teraz uz patri do MP ale stale vyzera ako ta P a aj sa vnej nachadzaju P.D,P.P :-) :D takze aj tu ti ukazem ... ja sa tam chodim trenovat vzdy na male jelce a tak ...

                              kukkYn_ - Profil | Po 11.1.2010 13:58:02

                              eXecutor >> budes mit aji P povolenku? nebo jenom MP

                                eXecutor - Profil | Po 11.1.2010 13:55:24

                                kukkYn_ >> no vidis tak pohode prides knam a zajdeme aj na ryby v aprili uz budem mat povolenku ..

                                  kukkYn_ - Profil | Po 11.1.2010 13:40:14

                                  eXecutor >> ted sem si cetl celou diskuzi :) a ten tucnak ma krasny jezirko hlavne ten potok,bych tam nahazel naky pstruhy :) vsak jezirko me ukazes jak prijedu :) nekdy v Aprilu se bude sestrenka vdavat tak tam urco prijedem a pak me ukazes ty boleny :))))

                                    eXecutor - Profil | Po 11.1.2010 13:33:17

                                    kukkYn_ >> :D ako chces na dlasiu sezonu az povoli lad tak budem ich natacat pri love poteru :-) a spravim dlhzsie video ..

                                      kukkYn_ - Profil | Po 11.1.2010 13:20:29

                                      eXecutor >> tak to je dobry :) ale vazne je to hezky ti boleni vtom jezirku :) asi kouknu jeste parkrat na to video :)