Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NeXecutor - Profil | Po 11.1.2010 12:57:27

kukkYn_ >> ale nenajel este zatial uz bolo par krat ze sa otocil ale pohode to som fotil hned na boku rybnika tu rapku ... ale uz ju nemam rok a bola fakt skvela nechytala vela bolenov ... a mam ich tam 3 zatim ... na zimu to riesim vypustenim ale tento rok je to pohode teraz som bol nane kukat a ziju pohybuju sa , tento rok som to nevypustal lebo som vedel ze az taka silna zima nebude rybnik mam mam zamrznuty asi 2cm ladu v nom je takze phoode a lad rozbijam asi raz tyzdenne takze pohode ...

    NkukkYn_ - Profil | Po 11.1.2010 12:53:59

    eXecutor >> aby ti po tom nenajel bolen :) kolik jich tam teda mas? :) to video je pekny a jak to resis na zimu s rybama atd :)

      NeXecutor - Profil | Po 11.1.2010 12:47:47

      kukkYn_ >> jj v tom mojom ..

        NkukkYn_ - Profil | Po 11.1.2010 12:43:51

        eXecutor >> to foto je v jezirku ze :)

          NeXecutor - Profil | Po 11.1.2010 12:34:34

          chalani prosim vas nemate niekto tuto shad rapu v 5ke , vymenim za iny wobler alebo kupim ...

            NLauri - Profil | Po 11.1.2010 7:58:15

            BuBu99 >> nechodim, mám radši svazovky

              NBuBu99 - Profil | Po 11.1.2010 7:47:57

              Lauri >> nechodis vubec na soukromaky ani pres sezonu?ja obcas jo letos jsem byl asi 3x

                NLauri - Profil | Po 11.1.2010 7:22:07

                BuBu99 >> čau, já nebyl nikde.
                Šel bych se maximálně podívat,ale nechytal bych. Tyhle soukromáky mi nic neříkají

                  NBuBu99 - Profil | Po 11.1.2010 7:19:41

                  Lauri >> cau co dirky byl si s Vydrousem nebo jste to vzdali ja to vzdal

                    NBuBu99 - Profil | Po 11.1.2010 7:14:39

                    madeintomik >> jj kupuju je taky ale sem tam si nejakeho udelam a clovek z toho ma hned lepsi pocit kdyz na to chytne rybu to je jako s vabnickama ty si taky delam sam

                      NLauri - Profil | Po 11.1.2010 7:10:32

                      madeintomik >> kumšt to bude určitě, proto se do toho ani nepouštím

                        Nmadeintomik - Profil | Ne 10.1.2010 19:32:26

                        Lauri >> Jó tenkrát mně to ještě bavilo , no dnes si woblery raději kupuju .
                        Podle mně je velký kumšt vyrobit dobrého woba .

                          NkukkYn_ - Profil | Ne 10.1.2010 19:31:17

                          Lauri >> ani ne je to podle me hrozny :) ale madeintomik to ma krasny :o)

                            NLauri - Profil | Ne 10.1.2010 19:18:21

                            madeintomik >> já to pro jistotu nikdy nezkoušel. Vím jak by to asi dopadlo :((

                              Nmadeintomik - Profil | Ne 10.1.2010 19:15:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Taky jsem to kdysi zkoušel , ale moc mi to nešlo .

                                NLauri - Profil | Ne 10.1.2010 19:14:25

                                kukkYn_ >> ty jseš ale kutil, měl by jsi s tím jít do receptáře :))

                                  NkukkYn_ - Profil | Ne 10.1.2010 19:07:30

                                  Lauri >> no to ja taky :) je to takovej prvni kousek :)

                                    NLauri - Profil | Ne 10.1.2010 19:01:28

                                    kukkYn_ >> aha tak toho jsem před chvílí viděl, jsem zvědav co na něj chytneš

                                      NkukkYn_ - Profil | Ne 10.1.2010 19:01:28

                                      a ted toto :o))
                                      blbej fotak v mobilu moc se to blejska :) ted delam celolak ;o)
                                      PS: k tomu okounovy jeste pribude lopatka :)

                                        NkukkYn_ - Profil | Ne 10.1.2010 19:00:22

                                        Lauri >> no takovy popravde naprd :) daval sem tu video k jednomu :o) a ted mam rozpracovany dalsi :) http://www.youtube.com/watch?v=ZOtekc8t8Oo