Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NkukkYn_ - Profil | Ne 10.1.2010 19:00:10

Lauri >> no takovy popravde naprd :) faval sem tu video k jednomu :o) a ted mam rozpracovany dalsi :) http://www.youtube.com/watch?v=ZOtekc8t8Oo

    NkukkYn_ - Profil | Ne 10.1.2010 18:58:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    madeintomik >> ma 2 trojhacky :) nevim na pstruhy neni je to pstruh cca 9.5cm mel sem horneta 5 T..a byl uspesnej na stiky a bolena ale prvni vychazku sem ho strhal :)
    PS:tak si ho chcu nak vynahradit :)

      Nmadeintomik - Profil | Ne 10.1.2010 18:53:36

      kukkYn_ >> jo ten wobler co si tu dal je na pstruhy ? že má jen jeden trojhák .

        NLauri - Profil | Ne 10.1.2010 18:52:22

        kukkYn_ >> nazdar, jaký woblery děláš?

          NkukkYn_ - Profil | Ne 10.1.2010 18:50:02

          brý den ve spolek :) Ahoj Vydrousku,Ahoj Lauricku :)))) jak pak se vam vede? ja se pokousim delat woblery :)

            NLauri - Profil | Ne 10.1.2010 18:48:17

            VYDROUŠ >> nazdar bejku

              NVYDROUŠ - Profil | Ne 10.1.2010 18:47:09

              Ahojky

                NeXecutor - Profil | Ne 10.1.2010 17:18:41

                Sethy >> drahe :D to je skoro na nase many 250korun a to zohnam aj inde za lacno .. ale nebudem koli jednemu vobu objednavat z netu ..

                  NeXecutor - Profil | Ne 10.1.2010 17:16:26

                  karel/ >> jaj pekne no .. ja tiez oblubena tak skusam tu ..

                    Nkarel/ - Profil | Ne 10.1.2010 17:12:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    eXecutor >> Třeba na na RH přijdou i candoši,ale musel bych jí víc házet do vody.Vždy,když přijedu na flek,tak automaticky šáhnu po osvědčených barvách.:-))

                      NeXecutor - Profil | Ne 10.1.2010 17:04:02

                      karel/ >> jaj tak nic no .. jj candosi natu farbu sli jak dive ... a zase ja ani jednu cudlu som nato nechytol iba zubinov :D

                        Nkarel/ - Profil | Ne 10.1.2010 17:00:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        eXecutor >> Woblery neprodávám pravda je,že mám pár kousků,který jsem ještě do vody nehodil.Jak říkám jejich čas ještě přijde.Jinak na RH mám pár kudliček,ale candáta asi ani jednoho:-))Myslim,že tahle barva se ještě dá v pohodě sehnat.

                          NeXecutor - Profil | Ne 10.1.2010 16:31:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          karel/ >> sakra takeoh som mal a sli mi nanho candaty jak dive a raz mi to nieco velke utrhlo :-( nechces nejakeho predat alebo vymenit ??

                            NkukkYn_ - Profil | Ne 10.1.2010 15:53:12

                            karel/ >> :))

                              Nkarel/ - Profil | Ne 10.1.2010 15:04:10

                              Čau,kurňa co je to tady za máničky:-)))Uklízím woblery,mám ty RH nějaký zamotaný:-))

                                NKa-vec - Profil | Ne 10.1.2010 11:35:26

                                madeintomik >> Díky.

                                  NkukkYn_ - Profil | Ne 10.1.2010 11:10:50

                                  Kalužmistr >> ahoj :) u nas uz to taje

                                    NKalužmistr - Profil | Ne 10.1.2010 10:12:58

                                    Tak dobré ledové ráno. Tady je vše obaleno ledem jako v pohádce Mrazík.

                                      Nskwor - Profil | Ne 10.1.2010 9:48:22

                                      Feroxhunter >> Muskiehunter >> :-))) Já včera taky padnul brzo.