Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NMuskiehunter - Profil | Ne 10.1.2010 9:41:51

skwor >> Taky jsem se Ti včera díval do karty woe :o)))) ale než jsem Ti stihl napsat to co Ty ted mě tak jsem vytuhnul.....

    Nskwor - Profil | Ne 10.1.2010 9:37:36

    Feroxhunter >> Muskiehunter >> Ono by to časově odpovídalo :-)))))

      NMuskiehunter - Profil | So 9.1.2010 21:53:34

      skwor >> Můj to byl nejoblíbenější když mi bylo dvacet let :o))

        Nskwor - Profil | So 9.1.2010 21:33:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Feroxhunter >> Muskiehunter >> Reno nosil culík :-) To byl můj nejoblíbenější seriál, když mi bylo nějakých 7-8 let :-)

          Nskwor - Profil | So 9.1.2010 21:28:57

          Mr.Stick >> Ty jo, tahle fotka mi něco hrozně připomíná. Jak je to staré? A nebyl jsi náhodou v roce 2003 ve Zlíně na Helloween? Předskakovali jim tam Power 5 a nejsem si jistý, jestli tam nejsi vidět na jejich dvd.

            NMuskiehunter - Profil | So 9.1.2010 21:28:51

            Mr.Stick >> Ale docela ti to sekne, fakt, jsi ten typ na pořádný háro.... mě by to ale neslušelo, lidi by si mě pak hlavně pletli s Lorenzo Lamasem :o)))))

              NMr.Stick - Profil | So 9.1.2010 21:27:22

              Feroxhunter >> Muskiehunter >> Já měl mařenu x let, od gymplu až někdy do druháku na vejšce.

                Nskwor - Profil | So 9.1.2010 21:24:40

                Mr.Stick >> Hehe :-)))) Lepší než opačný extrém http://krucipusk.cz/foto/2009-12-03-roxy/006.jpg

                  NMuskiehunter - Profil | So 9.1.2010 21:23:51

                  Mr.Stick >> Kecááááááááááááš :o))))))

                    NMr.Stick - Profil | So 9.1.2010 21:19:49

                    Jó to byly časy. :)

                      Nskwor - Profil | So 9.1.2010 21:18:04

                      Mr.Stick >> Kdyby se něco konalo, dej vědět. Beru to spíš jako společenskou akci, pokud nebudou mít Shallow magnumy za pade, tak asi moc nakupovat nebudu :-)))

                        NkukkYn_ - Profil | So 9.1.2010 21:16:49

                        skwor >> me by to asi sra** dlouhy vlasy :) ja radsi kratky a kdyz uz maj okolo 10cm tak uz nervim protoze se mi to toci jak debilni ovecce :o))

                          NMr.Stick - Profil | So 9.1.2010 21:16:11

                          skwor >> Zeptám se ho ... ještě jsem nemluvil ani s Vaškem, možná tam pojede dělat report.

                            Nskwor - Profil | So 9.1.2010 21:07:56

                            Mr.Stick >> Co ta výstava? Nechceš se přifařit k někomu od Vás, kdo tam jede? Prý se tam chystá Vydrouš.

                              Nskwor - Profil | So 9.1.2010 21:05:34

                              Mr.Stick >> Jj, do smrti to mít nebudu. Ale dokud to jde :)

                                NMr.Stick - Profil | So 9.1.2010 21:04:42

                                skwor >> Ono ti to za čas skončí ... solidní práci s mařenou nedostneš, o tom už jsem se přesvědčil. :)

                                  Nskwor - Profil | So 9.1.2010 21:01:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Jinak něco z historie, tuším že rok 2002. To jsem naopak ještě dlouhé vlasy neměl :-))

                                    Nskwor - Profil | So 9.1.2010 21:00:22

                                    kukkYn_ >> Já už budu mít mařenu tak 7 let. Akorát teď udržuju tuhle délku, víc už bych nechtěl kvůli "údržbě" :-)

                                      NkukkYn_ - Profil | So 9.1.2010 20:57:38

                                      skwor >> to ja kdybych mel dlouhy vlasy tak mam asi afro :-D
                                      Podivam se do starych fotek :) rikali mi pampeliska :))

                                        Nskwor - Profil | So 9.1.2010 20:24:34

                                        madeintomik >> Ale počítá se to .-)