Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

madeintomik - Profil | So 9.1.2010 20:23:23

skwor >> No jó nó bejvávalo :-)

    skwor - Profil | So 9.1.2010 20:11:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    madeintomik >> Tak je to správný, kdo někdy neměl dlouhý vlasy, jako by nežil :-)

      madeintomik - Profil | So 9.1.2010 19:29:06

      Ka-vec >> Klidně ten trojhák sundej . Budeš mnohem méně váznout , ten jednohák podle mně stačí .

        Ka-vec - Profil | So 9.1.2010 19:11:24

        Zdravím, nechce se mi zakládat kvůli tomu otázku, ale potřeboval bych poradit s touto nástrahou, ten trojháček na břiše, má zvyšovat úspěšnost záseku, tomu bych věřil, ale myslím že zároveň zvyšuje pravěpodobnost vázky. Když ho dám pryč, nebudu mít promarněné záseky? Co myslíte?

          madeintomik - Profil | So 9.1.2010 18:59:32

          Mr.Stick >> karel/ mařena jako vlasy , to sem ještě neslyšel :-)
          Já sem myslel mařena myslíš tu štiku jako maminu .
          Tenkrát ta štika byla obrovská , nožná největší v okrese , no dnes to vidím trošku jinak :-)

            charvuš! - Profil | So 9.1.2010 18:54:04

            Mr.Stick >> mám taky háro už asi 5 let... tehdy se mi přervala gumička tak je to dost vidět :)))) teď akorát lítat s kytkama po ulici a řvát peace :D

              Mr.Stick - Profil | So 9.1.2010 18:49:50

              madeintomik >> Vlasy ... taky jsem dlouho měl dlouhý. :)

                karel/ - Profil | So 9.1.2010 18:48:56

                madeintomik >> mařena,že by na hlavě:-)

                  karel/ - Profil | So 9.1.2010 18:48:01

                  madeintomik >> V pohodě,taky mám pár starých fotek:-)

                    madeintomik - Profil | So 9.1.2010 18:44:49

                    Mr.Stick >> mařena ?

                      madeintomik - Profil | So 9.1.2010 18:41:30

                      Něco z Harty , asi 2004 .

                        Mr.Stick - Profil | So 9.1.2010 18:39:55

                        madeintomik >> Ovšem mařena luxusní, tu ti chválím! :)

                          Losfedos - Profil | So 9.1.2010 18:39:38

                          kukkYn_ >> to mas v pohode ze stebou jela kamoska,se mnou zadna nechce jezdit.ryby jsem nefotil protoze jsem mel poradne zmrzli ruce.

                            madeintomik - Profil | So 9.1.2010 18:39:17

                            karel/ >> Jasně , jen se přehrabuju ve starých fotkách .

                              karel/ - Profil | So 9.1.2010 18:15:47

                              madeintomik >> Řekni, kdo dřív na živou rybku nechytal?Já mám zati na živou svou nej štiku 115 cm z Lipna.Ne, že by mi netěšila, ale na přívlač bych si jí vážil daleko víc:-))

                                madeintomik - Profil | So 9.1.2010 18:07:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Jedna z mojich prvních štik . Tenkrát sem ještě chytal na živou . No bude to dobrých +-15 let .

                                  karel/ - Profil | So 9.1.2010 17:21:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  fais >> Malá nástraha,malá ryba,to nevíš:-))

                                    fais - Profil | So 9.1.2010 17:08:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    karel/ >> Už rostou...

                                      karel/ - Profil | So 9.1.2010 17:02:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      fais >> Moc pěkná,letos budou :-))

                                        Ge-MA - Profil | So 9.1.2010 17:01:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        a ještě jednou