Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nfais - Profil | So 9.1.2010 16:57:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

karel/ >> Budou lepší...Snad O)))

    Nkarel/ - Profil | So 9.1.2010 16:55:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    fais >> Pěkná rybka,ten rok byl taky dobrej:-))

      Nfais - Profil | So 9.1.2010 16:51:20

      karel/ >> Jo jasný,dneska jsem si vsadil na Bohemku proti Spartě kurz 3,no a na 2 rapaly je doma.Taky musím dát nějáký foto.Moc plkáme.

        NGe-MA - Profil | So 9.1.2010 16:49:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        a ještě jedna

          NGe-MA - Profil | So 9.1.2010 16:47:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          jedna američanka

            Nkarel/ - Profil | So 9.1.2010 16:45:27

            fais >> Hadráři Sparťani.Bijte je Pražáky:-))

              Nkarel/ - Profil | So 9.1.2010 16:44:35

                Nkarel/ - Profil | So 9.1.2010 16:43:02

                fais >> Čau,tys tu chyběl,ale jinak dobrá pohová:-))

                  Nfais - Profil | So 9.1.2010 16:37:51

                  karel/ >> Tady máš jednu pohodovou....:o)
                  http://www.youtube.com/watch?v=lgGuiAbWyOU

                    Nkarel/ - Profil | So 9.1.2010 16:37:05

                    madeintomik >> Jj,je to pohoda:-)))

                      Nmadeintomik - Profil | So 9.1.2010 16:11:34

                      karel/ >> No pěkně si tu zanotoval :-)

                        Nkarel/ - Profil | So 9.1.2010 16:05:31

                        Zase tu začal padat ten hnus z nebe:-))Tak jednu pohodovou http://www.youtube.com/watch?v=dGCSdRgRX68

                          NKaso - Profil | So 9.1.2010 16:03:34

                          VYDROUŠ >> Nazdar. Kdo a kde ma byt prísti rok?

                            NkukkYn_ - Profil | So 9.1.2010 14:36:02

                            Losfedos >> jo ale s jinyou nakonec :) a co tam bylo za ryby? ja sem septal v tech okriskach a ze tam prej jsou siveni,PD,PO a okouni ale my sme nemeli ani zaber priste skusime rybku :) tak aspon ze ste si zachytali naky fotky ryb mas?

                              Nkarel/ - Profil | So 9.1.2010 14:33:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Jdu se najíst,jedna kudla na závěr:-))

                                Nkarel/ - Profil | So 9.1.2010 14:28:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                skwor >> Nějakou tu ostrou mám také chycenou,ale i jiné....:-))Jinak co se týče prasečkynů dají na přívlač chytat dost dobře:-))

                                  NLosfedos - Profil | So 9.1.2010 14:25:16

                                  kukkYn_ >> byls tam stou kamoskou?byli jsme v tom Lukove a super chytacka sice mensi ryby.jsou tam hodne pohostiny lide.

                                    Nkarel/ - Profil | So 9.1.2010 14:20:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    skwor >> Prasečkynů jsem chytl za odpoledna tuším 12 kousků,velikost nic moc,ale boj dobrej.Lína nemám ani jednoho:-))

                                      NkukkYn_ - Profil | So 9.1.2010 14:10:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      tak tu mam svyho domaciho woblirka(plovouci) test ve vane jde to tam blbe ale je tam chvilema videt pekny pohyb jak bude chodit necelych 10cm pstruh :)
                                      http://www.youtube.com/watch?v=ZOtekc8t8Oo

                                        NkukkYn_ - Profil | So 9.1.2010 14:08:46

                                        Losfedos >> v tech okriskach :) a byls nekde taky?