Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NLosfedos - Profil | So 9.1.2010 14:07:10

kukkYn_ >> kde jsi byl?

    NkukkYn_ - Profil | So 9.1.2010 13:34:46

    tak sem byl dneska na dirkach a cista nula :) prsite zas :))

      Nskwor - Profil | So 9.1.2010 10:41:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      karel/ >> Pá 8.1.2010 17:31:40 Cejna na vláčku snad ani nemám. Našel bych tu lína na smáčka, ostrou 40cm na kopyto, perlíny na rotačku nebo prasorybu na twistera.

        Nskwor - Profil | So 9.1.2010 10:39:54

        Kalužmistr >> Já na teploměr nekoukal, ale za noc tu připadlo deset čísel sněhu a padá dál.

          Nmadeintomik - Profil | So 9.1.2010 7:58:01

          Zdravím
          No u nás sněžení přešlo na déšť , tak to taky vidím na ten gaučing :-(

            NKalužmistr - Profil | So 9.1.2010 6:57:00

            Dobré ranko. Tak pánové tady je asi konec světa. Vítr jako kráva sněží silnice zaváté a mráz -5. Tak žádné dírky a bude válečka na gauči.

              NBuBu99 - Profil | Pá 8.1.2010 17:54:00

              skwor >> ja asi taky ale jeste to nevim presne

                Nskwor - Profil | Pá 8.1.2010 17:52:21

                Kdy se tam chystáte? Asi se tam budu motat v sobotu dopoledne

                  NBuBu99 - Profil | Pá 8.1.2010 17:51:30

                  skwor >> to je jasna zprava:-)

                    NBuBu99 - Profil | Pá 8.1.2010 17:51:09

                    VYDROUŠ >> no to nevim ale autem tam nebudu tak muzem ridi otec:-)) ale musis si vzit toho cerveneho kulicha at te neprehlednu:-)))

                      NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 17:50:39

                      skwor >> Jasný:-)))

                        Nskwor - Profil | Pá 8.1.2010 17:50:05

                        Tak pokud tam na mě narazíte, tak se přihlašte :-) Rád pokecám a poznám další mrkmeny :)

                          NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 17:49:23

                          BuBu99 >> A bude rum, když se potkáme!!!!!!!!!!!!

                            NBuBu99 - Profil | Pá 8.1.2010 17:48:04

                            VYDROUŠ >> :-))) cekam ze by mohla byt slusna to vystava doufam ze lepsi nez kazdy rok v Holesovicich

                              NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 17:43:26

                              BuBu99 >> Ha ha, je sice pravda, že jsem vesničan jako poleno, však scháním doprovod:-)

                                NBuBu99 - Profil | Pá 8.1.2010 17:42:21

                                VYDROUŠ >> ale aby si tam nezabloudil Praha je velka:-)))

                                  NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 17:42:12

                                  skwor >> Dík, zkusim ukecat kluky jestli by někdo semnou nejel

                                    NBuBu99 - Profil | Pá 8.1.2010 17:41:58

                                    skwor >> jj vim

                                      Nskwor - Profil | Pá 8.1.2010 17:41:32

                                      BuBu99 >> Uvidíme, je to první ročník.

                                        Nskwor - Profil | Pá 8.1.2010 17:41:14

                                        VYDROUŠ >> Do Prahy www.for-fishing.cz