Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NBuBu99 - Profil | Pá 8.1.2010 17:40:59

skwor >> taky se tam chystam jsem zvedavej jaka bude vystava letos

    NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 17:40:24

    skwor >> Kam jedeš na výstavu

      Nskwor - Profil | Pá 8.1.2010 17:39:33

      VYDROUŠ >> Uvidíme co budou mít koncem měsíce na výstavě. Jak se znám, tak to u jednoho kousku neskončí :-)

        NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 17:39:01

        karel/ >> Dobře si udělal, také bych jim utrhl ploutvičky.-))

          NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 17:38:20

          skwor >> Určo je také zkusím, tak pak porovnáme ulovky:-))

            NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 17:37:27

            fais >> No fuj, nějaký kundafáče:-))

              NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 17:36:59

              madeintomik >> Už aby to bylo.-))))))

                Nkarel/ - Profil | Pá 8.1.2010 17:31:40

                fais >> To je dobře,že to klaplo.

                  Nmadeintomik - Profil | Pá 8.1.2010 17:29:37

                  VYDROUŠ >> Neboj , kdo je připraven není zaskočen :-)
                  A hlavně takhle ta zima lépe ubíhá , no a než se naděješ tak kvetou trnky :-)

                    Nskwor - Profil | Pá 8.1.2010 17:27:46

                    VYDROUŠ >> Chtěl jsem Ti poradit bohemiafishing, ale koukám, že už je máš :-) Časem bych je zkusil rád, docela se mi líbí.

                      Nfais - Profil | Pá 8.1.2010 17:18:04

                      karel/ >>Zdarec,, Realita".
                      Volal mi Vodar,ža dobře pochodil.

                        Nkarel/ - Profil | Pá 8.1.2010 17:16:52

                        fais >> Čau,fuj nestraš:-))

                          Nfais - Profil | Pá 8.1.2010 17:13:32

                          Za jeden den na Vltavě klidně i 5.

                            Nkarel/ - Profil | Pá 8.1.2010 17:12:09

                            charvuš! >> To jde,dějou se zde divné věci:-)

                              Nkarel/ - Profil | Pá 8.1.2010 17:09:55

                              Co se týče těch x-rapů shad,tak mi moc nesedí.Jednu kudlu cca 70 jsem na něj dostal,ale mám radši plovoucí woblery.

                                Ncharvuš! - Profil | Pá 8.1.2010 17:08:10

                                karel/ >> za jeden den na vltavě.... 3 lahve 1,5l piva pár plechovek a 2 tisíce pod splavem. to je rybačka :D

                                  Nkarel/ - Profil | Pá 8.1.2010 17:03:14

                                  VYDROUŠ >> Chytil jsem si tři a zmasil jsem je:-))

                                    NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 16:59:01

                                    karel/ >> Supr ulovek, vubec bych se také nezlobil, kdyby toho byla celá bedna:-))

                                      Nkarel/ - Profil | Pá 8.1.2010 16:57:50

                                      Jinak se u nás dá chytit i toto,jediná věc k čemu jsou ty vodáci dobrý:-)

                                        NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 16:55:23

                                        karel/ >> Jen dál, at je na co koukat:-)