Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nkarel/ - Profil | Pá 8.1.2010 16:54:21

.

    NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 16:54:14

    skwor >> Už jsem je našel:-))

      NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 16:53:36

      madeintomik >> Vždyt se zmrzačíš:-))

        NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 16:52:51

        skwor >> Na XRS mám nějaké okouny a stičky, jen se mě hodí na pískovny. Take jsem sháněl xrss, někde jsem je našel, ale už nevím kde. Určitě bych pro ně u nás našel uplatnění, ten ponor tuším něco kolem 0,5-2m, by mě vyhovoval.

          Nmadeintomik - Profil | Pá 8.1.2010 16:49:58

          Kalužmistr >> Sakra , jak si to poznal ? :-)

            NKalužmistr - Profil | Pá 8.1.2010 16:34:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Už to začne. Ještě několik desítek dní a bude rachot. Zatím je pěknej rachot za okny.

              NKalužmistr - Profil | Pá 8.1.2010 16:31:53

              madeintomik >> Určitě prkna.

                NBuBu99 - Profil | Pá 8.1.2010 16:10:33

                VYDROUŠ >> nevim asi ne mam uz tech prutu moc spis nejakej na sumci privlac ten mi schazi a jak mam to BBZ tak ten ma 150 g a nemam hop na cem vlacet:)

                  Nmadeintomik - Profil | Pá 8.1.2010 16:06:25

                  Dobré odpoledne .
                  Že nepoznáte s jakým vercajkem zítra vyrazím :-)

                    Nkarel/ - Profil | Pá 8.1.2010 16:05:09

                    VYDROUŠ >> Na řece,kdy byla chycena určitě hlady neni,tam je potrava na kažém kroku:-))

                      Nskwor - Profil | Pá 8.1.2010 16:00:14

                      VYDROUŠ >> Krásný ryby. Na to se v tom počasí, co panuje venku, kouká hezky :-) Ten x-rap shad chytá? Celkem by se mi líbila shallow verze.

                        NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 15:56:28

                        karel/ >> Hoj, ta štika určitě hlady nestrádala, je pěkná.

                          NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 15:55:33

                          BuBu99 >> No právě ta matice a šmušle:-)) ale už jsem si na něj zvykl. Fakt pujdeš do Dragouna ?

                            Nkarel/ - Profil | Pá 8.1.2010 15:54:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Čau,tady je ryb,sakra dám jednu letní kudlu:-))

                              NBuBu99 - Profil | Pá 8.1.2010 15:53:25

                              VYDROUŠ >> jj vim ja dragon jeste nemam musim to napravit pristi sezonu:-))

                                NBuBu99 - Profil | Pá 8.1.2010 15:52:42

                                VYDROUŠ >> jj ja uz si na to davam pozor na ten vlasec namotanej na brzde ted jsem vymenil rolnicky a chodi zase jako z praku chod ma super jen ta brzda

                                  NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 15:52:01

                                  BuBu99 >> Když on se dal na Dragon, a je sním velmi spokojen, se ho zeptej až příjde:-))))))))

                                    NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 15:51:14

                                    BuBu99 >> No speed je pro mě supr, ale za reda bych ruce do ohně nestrčil, je to kuwa:-))

                                      NBuBu99 - Profil | Pá 8.1.2010 15:49:44

                                      VYDROUŠ >> no kritizoval nam speda a reda:)

                                        NVYDROUŠ - Profil | Pá 8.1.2010 15:49:26

                                        BuBu99 >> Prostě speed je speed:-)