Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 23:06:33

Kaso >> tak jest to je mi jedno ja ryby nejem a zaroven ich aj pustam .. sem tam neco zoberiem ale to je iba ojedinele .. tohto toku som zobral 9 ryb a z toho dve preto lebo nemali sancu na prezitie ...ale inak pichlavi je no :D a co to za hlaska od teba ? sak ty si hlavny zubacobijec tuna :D

    NKaso - Profil | Čt 7.1.2010 23:04:22

    eXecutor >> Zubáč a pekná ryba?! Najhnusnejsia,odporná ,pichlavá ryba! A ani jesť sa nedá!

      NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 22:55:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Mr.Stick >> :D viem viem pocul som uz onom ze vie chytat dobre :D a to je aj pravda :D

        NMr.Stick - Profil | Čt 7.1.2010 22:54:18

        eXecutor >> Za tenhle wobler by ti leckdo utrhal ruce. :)

          NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 22:50:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          pri tomto ulovku som zostal troska zaskoceny nepovedal by som ze na 7cm shad rapu si posvieti takyto 35cm duhak ... skor som ocakaval na dannom mieste bolena :D ale tohto duhoveho krasavca nie :D

            NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 22:47:37

            Lauri >> moja rec :D

            karel >> krasny aj ked maly mna zubac vzdy potesi aj ked je maly je to hrozne pekna rybka :-)

              NLauri - Profil | Čt 7.1.2010 22:01:56

              koněčně to tu někdo oživil nějakým fotem, aspoň je nad čím slintat :))

                Nkarel/ - Profil | Čt 7.1.2010 20:57:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                eXecutor >> Mám tu taky, takového malého vykuleného:-))

                  Nkebator - Profil | Čt 7.1.2010 20:22:58

                  Sethy >> asi tak nejak, ale zaber bol paradny, rana ako z dela :-)

                    Nmadeintomik - Profil | Čt 7.1.2010 20:17:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Nó jó

                      NSethy - Profil | Čt 7.1.2010 20:16:50

                      kebator >> takova mala nudla:)

                        NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 20:16:40

                        Sethy >> jalce zobzujem chytat a hlavne n povrchovky nanic ine to najradšej nechytam... este rotacky no ale take cultivy to je pecka ..

                          NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 20:14:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          na tohle to se vlemi tesim .. vten den som ich tam chytil 25kusov :D sice male ale sli jeden za druhym :D

                            NSethy - Profil | Čt 7.1.2010 20:13:51

                            eXecutor >> je to vodou, tady neni problem, kdyz berou jich chytit 10 za 2 hodky ale vse do metru max. Vidim ze máš rád tlouště, u nás by ses měl, tech ryb mezi 50 a 60 co se v noci nachyta pri sumcovlacce...ale nad 60 se dostat nemuzu:(

                              Nkebator - Profil | Čt 7.1.2010 20:11:56

                              Sethy >> ja viem, ako vypada cca. 75 cm :-)

                                NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 20:10:04

                                Sethy >> fuu ja budem rad ked aspon takeho 80cm vytiahnem...

                                  NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 20:09:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  a tak pridam sem nejakeu foto nech tu je co najmenej pisania :D sup sup pismo prec...na dlasiu stranu nech ta nevidim... :D

                                    NSethy - Profil | Čt 7.1.2010 20:08:28

                                    eXecutor >> jo muj taky ale tak 180:) ne budu skromnej 150+

                                      Nmadeintomik - Profil | Čt 7.1.2010 20:07:26

                                      karel/ >> To asi jo , ale je tam zákaz rybolovu .

                                        Nmadeintomik - Profil | Čt 7.1.2010 20:04:11

                                        eXecutor >> jo jo