Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 19:58:44

Sethy >> aha jasne no .. ok ale pekne suma na vlacku je moj sen tejto sezony :-)

    NSethy - Profil | Čt 7.1.2010 19:55:47

    eXecutor >> 103 (myslim, plus minus 2cm)

      NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 19:55:39

      madeintomik >> uz som to niekde videl toto ...

        NSethy - Profil | Čt 7.1.2010 19:55:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        kebator >> takhle vypada cca 75:)

          NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 19:52:49

          Sethy >> jemine bud rad ze ich tam mate aspon nejake zato unas na rieke ich len tak nenajdes .. ja som este v zivote suma nelapil :D a inak typujem znovu 112:-)

            Nkarel/ - Profil | Čt 7.1.2010 19:52:02

            madeintomik >> A když ne ten candát,tak jeden z těch okounů určitě:-)

              NSethy - Profil | Čt 7.1.2010 19:49:57

              eXecutor >> kéž by 120 bylo často:( ale tech prcku je tu tak moc, ze se pres ne dostat k necemu slusnemu je az nemozne:( uz si bliz ale uz je to malo:)

                Nmadeintomik - Profil | Čt 7.1.2010 19:49:42

                karel/ >> :-)

                  Nkarel/ - Profil | Čt 7.1.2010 19:48:20

                  madeintomik >> Čt 7.1.2010 19:31:27 Pěkná fotka,jen mu tam protáhnout shad rapa a byl by tam:-))

                    Nkebator - Profil | Čt 7.1.2010 19:48:18

                    Sethy >> tipujem na 70-80 podla toho woblera

                      NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 19:47:53

                      Sethy >> jaj a co 120 neni casto ? :D okok tak 97 :D

                        NSethy - Profil | Čt 7.1.2010 19:46:18

                        eXecutor >> uber:) ja psal velmi častá velikost.:)

                          NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 19:46:16

                          madeintomik >> :-)

                            Nmadeintomik - Profil | Čt 7.1.2010 19:44:04

                            eXecutor >> tak tak

                              NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 19:41:41

                              Sethy >> 120 alebo 130 neco medzi tym? :-) ale fotka krasna ...

                                NSethy - Profil | Čt 7.1.2010 19:39:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Taky Vám sem teda něco hodím (průměrná a velmi častá velikost říčního sumečka)

                                  NeXecutor - Profil | Čt 7.1.2010 19:38:21

                                  madeintomik >> tyyy jo peckaa.. vzadu plavu zrejme parmice ze ??

                                    NLauri - Profil | Čt 7.1.2010 19:34:58

                                    madeintomik >> já hlavně plánuju,ale pak? skutek utek

                                      Nmadeintomik - Profil | Čt 7.1.2010 19:32:24

                                      Lauri >> V hospodě se dělají všelijaké věci :-)