Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nmilanpindryc - Profil | Út 25.6.2024 13:49:15

vundu >> Ja byl sezonu ukoncit 16tyho

    NKolis - Profil | Út 25.6.2024 11:21:45

    kubas. >> Jaja mlžič... 🤣

      Nkubas. - Profil | Út 25.6.2024 11:17:12

      vundu >> Plný mrazák filet, tohle uz je jen tak pro formu a na pohodu ;-).

        Nvundu - Profil | Út 25.6.2024 10:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        ...na končící sezónu celkem dobrý...
        Monstr ryby chytají jiní 😉🤟

          NMaty96 - Profil | Ne 23.6.2024 17:06:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Taktéž zahájeno

            NCarpdann - Profil | So 22.6.2024 18:47:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Dneska mě přechytal..

              NPedro1 - Profil | St 19.6.2024 10:30:47

              semi5 >> Pěkný, jde Ti to, asi přijedu na návštěvu:-)

                Nsemi5 - Profil | St 19.6.2024 7:03:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Namlsanej z rána jsem tomu večer dal ještě šanci. Doma na mě koukaj jak na blázna, ale vyplatilo se.

                  NCsabaC - Profil | St 19.6.2024 0:28:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  1. vychadzka po 2t odkladania. Jediny zaber po 1,5h hadzania stal za to…

                    NLauri - Profil | Út 18.6.2024 22:05:48

                    Bál jsem se sem dát jediného dravce ze zahájení,ale když už tu nějaká fotka je👍 já jenom nevím jestli popík honil štiku nebo štika popíka. Každopádne jiskérka mezi nimi nepřeskočila😎

                      Notoš - Profil | Út 18.6.2024 15:06:30

                      semi5 >> pěkné...to já potkal cestou do práce starou bezzubou bábu a tak jsem zůstal raději v kanclu...jistota je jistota...

                        Nsemi5 - Profil | Út 18.6.2024 10:57:00

                        Pedro1 >> Štěstí prvních náhozů. Pak hodinu bez kontaktu.

                          NPedro1 - Profil | Út 18.6.2024 10:23:01

                          semi5 >> Slušnej začátek!!!

                            Nsemi5 - Profil | Út 18.6.2024 8:07:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Cestou do práce jsem potkal rybu se zubama. Prvních pět náhozů přineslo hned tři překvapení.

                              NBady123 - Profil | Po 17.6.2024 23:10:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dneska pár rytířů 😉

                                NJFisher - Profil | Po 17.6.2024 20:12:58

                                Libra skutečně funguje🤣

                                  Nsiluri - Profil | Po 10.6.2024 22:36:47

                                  Jeden omyl, v silnom prude to ale bola sranda

                                    NLauri - Profil | Ne 9.6.2024 21:49:06

                                    dvorák >> jak bych mohl😁, ale já se narodil v Československu

                                      Nhechtmrk - Profil | So 8.6.2024 15:45:28

                                      Zahájení, nezahájení, rybu sem vložím už teď.

                                        Ndvorák - Profil | Čt 6.6.2024 22:29:02

                                        Lauri >> Vydržme 10 dní,hlavně nepodléhejme pokušení!!!!