Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NPedro1 - Profil | Út 9.7.2024 10:17:46

u x a >> Spíš si myslím, že se chytá rok od roku stále větší hovno, proto tady nic není.

    Nu x a - Profil | Út 9.7.2024 10:12:28

    Pedro1 >> možná dostali lidi rozum a fotky odesilají do Raubířství a tam to otisknou na poslední dvoustraně, všichni to přece vidíme jak mrk pomalu umírá....

      Nafjee - Profil | Út 9.7.2024 10:07:15

      otoš >> mrkni do diskuze d5,6,7 - na Dyjenku už ani jezdit nemusíš:))

        NPedro1 - Profil | Út 9.7.2024 10:06:34

        otoš >> Budu se těšit Oto, velmi těšit. Věřím Ti!!!

          Notoš - Profil | Út 9.7.2024 10:06:04

          Pedro1 >>...nemám čas, jsem furt v práci...Ale dnes večer se kvůli tobě obětuji a zítra sem hodím nějaké to foto slušnější ryby...😎

            NPedro1 - Profil | Út 9.7.2024 9:46:24

            Koukám že to jde všude dobře, od zahájení jsou tady fotky dvou slušných ryb, to je úspěch za skoro měsíc:-)

              Nvundu - Profil | Út 9.7.2024 9:42:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Ještě zpětně jeden z MP v místech kde ho pamětníci nevěděli desítky let ... údajně 😉

                Nu x a - Profil | Ne 30.6.2024 20:52:11

                hydrolog >>sám nevím asi nějaká zkratka..

                  Nhydrolog - Profil | Ne 30.6.2024 15:46:34

                  u x a >> co nebo kdo je to MRK?

                    Nu x a - Profil | Ne 30.6.2024 14:27:14

                    otoš >> to se ti mstí přiroda za to jak šiješ do lidí tady na Mrku:-)

                      NMaty96 - Profil | Ne 30.6.2024 8:57:37

                      Navrc >> byl jsem 50m pod vypustí, tam jsem ji jen vyfotil, díky za starost o moje papíry :)

                        Naleš vavřina - Profil | So 29.6.2024 10:19:29

                        otoš >> minerální doplňky do krmení jsou drahé...ale abych predesel nedorozumění, já už k těm rybnikum nemám a nebudu mít co říci...

                          Notoš - Profil | So 29.6.2024 7:55:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          aleš vavřina >> Dáváte do krmení málo minerálů a vitamínů. Candátům nerostou zuby...

                            Naleš vavřina - Profil | Pá 28.6.2024 12:51:56

                            otoš >> Trochu zhmotni a upřesní výsledky tvého snažení v tom ráji na zemi, :-)))

                              Notoš - Profil | Pá 28.6.2024 12:24:22

                              Bulda 64 >> se bojíš mu napsat, že má pupek větší nežli ten sumíček...?
                              :-))

                                NBulda 64 - Profil | Pá 28.6.2024 12:21:24

                                vundu >> vedle těch trofejáků vypadáš jak hromotluk 🫣🎣🤣

                                  Notoš - Profil | Pá 28.6.2024 11:24:31

                                  Navrc >> ...kdo se bojí nesmí do lesa...Nejhezčí ryby mám nachytané v rybnících Rybnikářství Pohořelice...Všude kolem rákos, volavky i kachny, modré nebe nad hlavou a vypadá to tam jak v lužních lesích na soutoku Moravy a Dyje.

                                    NNavrc - Profil | Pá 28.6.2024 9:23:50

                                    Maty96 >> Řekl bych, že na tom místě je rybolov zakázán. Mrkni do bližších podmínek, ať tě to nestojí papíry.

                                      NLauri - Profil | St 26.6.2024 22:36:11

                                      Dva dny jsem tomu věnoval. 4 revíry vystřídal a byl z toho jeden bolen

                                        Notoš - Profil | Út 25.6.2024 14:45:48

                                        vundu >> koukám, že se nám ta Jevišovka nějak hodně rozvodnila...