Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NLauri - Profil | St 5.6.2024 22:21:43

bratia slovenskí neprovokujte 😁

    Nsiluri - Profil | St 5.6.2024 18:29:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tecie hnusna kalna voda po tych dazdoch a burkach - tazky cas na trumpety, clovek je rad za kazdy zaber

      Naccess - Profil | St 5.6.2024 15:55:20

      Kaso >> taky zakerak ukradnut veceru bolenovi 😜

        Notoš - Profil | St 5.6.2024 14:32:11

        Pedro1 >> Úplně nejvíc prefíkaný je tolstolobik. Zabere za triko v noci ve tmě a pak si hraje na sumce...Dobře ví, že bude vrácen vodě a proto dělá ze sebe šášulu...

          NPedro1 - Profil | St 5.6.2024 13:40:11

          Strašní rybáři na tom Slovensku, ani toho bolena Trumpetu neumí cíleně chytnout!!!

            NNat - Profil | St 5.6.2024 13:37:34

            Kaso >> v tejto vode co je teraz na rieke? mne len babetka beru sumce al zubace.

              Njiris - Profil | St 5.6.2024 12:56:47

              Kaso >> krasnej volzak

                NCsabaC - Profil | St 5.6.2024 12:34:41

                Konečne ryby na privlac. Super! tak zase ten wobler nebol na bolena ;) Ale vlacit sa moze a zobere to co to zobere

                  NKaso - Profil | St 5.6.2024 12:10:01

                  kubas. >> aj som bol potom celkom rád,že to boleň nezobral,je to veľký bojovník a neviem či by som ho utiahol.

                    Nkubas. - Profil | St 5.6.2024 12:07:27

                    Kaso >> To nasere, taková smůla. Boleň se tomu prefíkaně vyhnul.

                      NKaso - Profil | St 5.6.2024 11:40:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Včera v noci snaha o boleňa,ale ako naschvál to zobral tento 76 cm zubáč.

                        NLauri - Profil | So 27.4.2024 8:37:11

                        Stavoun >> Já ti věřím. Nevláčím ani tam

                          NLauri - Profil | So 27.4.2024 8:36:16

                          Bulda 64 >> 👍😁

                            NStavoun - Profil | So 27.4.2024 6:51:47

                            Lauri >> ja vim, je to na více revirech, ale to si rybari špatně vykládají, nemělo by se. Platí tam podle vyhlášky lov přivlaci od 16. Června. To že je to napsané nešťastné a svadi to k privlaci, je věc druhá. Ale opravdu se tam teď vláčet nesmí. Případně se optej na vedení, ale potvrdí Ti to. Je tam stanoveno hájení od listopadu do dubna, a jsou tam stanoveny jakým způsobem se tam loví. Ale není tam napsané, že můžeš vláčet od 16.4.

                              NBulda 64 - Profil | So 27.4.2024 6:19:15

                              Lauri >> ach tak, to jsem netušil, tak se nezlob za mé zvídavé otázky;")

                                NLauri - Profil | So 27.4.2024 5:10:54

                                Stavoun >> třeba na Úpě 3 se už vesele vláčí od dubna a je to MP

                                  NLauri - Profil | So 27.4.2024 5:09:09

                                  access >> bohužel nee, zlatou kundu nemám

                                    NLauri - Profil | So 27.4.2024 5:07:58

                                    Bulda 64 >> to nebyla pstruhovka

                                      Nyarda_1 - Profil | Pá 26.4.2024 22:17:44

                                      access >> Jakákoli kosočtvercovitá planda :-)

                                        NStavoun - Profil | Pá 26.4.2024 22:07:01

                                        dvorák >> mohu se prosim zeptat o jakých výjimkach je řeč? Je to ta, že je u některých MP napsáno, že je povolen lov od 16.4, a to pouze muskarenim a privlaci? To ale neznamena, že se může ted vláčet. Stále tam platí zákaz privlace do června. Jen to zamezí tam chytat na těžko s zitalou apod...