Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Ndvorák - Profil | Pá 26.4.2024 21:49:42

rybomil >> Přesně tak. Na hradecku je v MO spousta ukrajinců,takže se na schůzích odsouhlasilo spoustu vyjímek. Oni ty naše vymoženosti moc nepobírají,je třeba jim vyjít vstříc.

    Nrybomil - Profil | Pá 26.4.2024 17:03:37

    Bulda 64 >> tam už se vláčí na MP :)

      NBulda 64 - Profil | Pá 26.4.2024 14:48:16

      Lauri >> u vás na pstruhovce protihroty ok?

        Naccess - Profil | Pá 26.4.2024 14:28:14

        Lauri >> jikernacka. Mas nieco na mliecniakov?

          NLauri - Profil | Pá 26.4.2024 13:33:21

          Top nástraha na Pd

            NBulda 64 - Profil | St 17.4.2024 18:38:29

            HoumrP >> já to mám napůl 😉

              NHoumrP - Profil | Út 16.4.2024 15:41:48

              Pedro1 >> Struzi jsou, ale vymouchovaní 😅

                Nbrzak - Profil | Út 16.4.2024 15:32:41

                Pedro1 >> vybrzákovaný )))

                  NPedro1 - Profil | Út 16.4.2024 15:28:19

                  Tak kde jsou struzi?

                    Nmadeintomik - Profil | Po 15.4.2024 17:34:12

                    A je to tu, tak všem co zítra vyrážíte prohánět tečky přeju pohodové zahájení sezóny.

                      NBulda 64 - Profil | Pá 23.2.2024 23:41:20

                      otoš >>
                      Díky kolego 😉

                        Notoš - Profil | Pá 23.2.2024 23:29:29

                        https://www.youtube.com/shorts/2dIKSzrdYqk?feature=share
                        ...nádherná to voda bez kapra...v tom jednom pytlíku jsou snad všichni dravci co jsou v Dyji...
                        :-))

                          Notoš - Profil | Pá 23.2.2024 19:01:09

                          Bulda 64 >> vše nej k narozkám...
                          :-))

                            NBulda 64 - Profil | Pá 23.2.2024 16:10:20

                            Když je ta mrtvá sezóna...;)
                            Dostal jsem vtipný dárek...
                            Prý plný slivovice ;-))

                              Naccess - Profil | Út 13.2.2024 12:39:08

                              P!F >> to s tou hlavou a telom je historia, ktora neplati od zalozenia McDonald’s.

                                NP!F - Profil | Po 12.2.2024 20:06:22

                                Pedro1 >> kadiaľ prejde tvoja hlava, prejde aj telo. Na teba Piskor nemá.

                                Teda ak nemá na chate mimo vzduchovky aj harpúnu....

                                  NPedro1 - Profil | So 10.2.2024 19:51:47

                                  Piskořík >> Krk mám hubený, ale jak s hlavou ?

                                    Nbrzak - Profil | So 10.2.2024 19:17:04

                                    Piskořík >> proudníku,až tlustý budou hubený,tak hubený budou studený )))

                                      NPiskořík - Profil | So 10.2.2024 19:14:54

                                      brzak >> Taky mám položeno kolem chaty….drátěný oka na Lalokáře…..hubenej krk projde, Ty ne….;o)

                                        NTEZAR - Profil | So 10.2.2024 19:13:10

                                        brzak >> Když chytáš lstivou šelmu,nesmíš to dělat nápadně.-))))))