Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Popik - Profil | Ne 14.1.2024 9:14:22

otoš >> to musi manekyna jet ukrutne rychle. By ji mistni komari velikosti male vazky rychle vycucali.

    u x a - Profil | Ne 14.1.2024 8:35:36

    otoš >> pěkný hrdobec..

      otoš - Profil | Ne 14.1.2024 7:56:35

      Klobasa1 >> Za pár let budou moje fotografie lužních lesů historii, vše se díky lidem mění v lesopark. Tam, kde se ,,nedalo chodit" dnes budují cyklostezky. Je fajn, když posloucháš zpěv ptactva a najednou kolem tebe profrčí manekýna na kolečkových bruslích se sluchátky v uších. Jediné, co je na tom hezké, jsou ty uplé šortky bruslařky, popřípadě to její krátké sportovní triko s odhaleným pupíkem. Ale to si mohu pustit i doma na Pornhubu.

        u x a - Profil | Ne 14.1.2024 7:12:14

        Lauri >> samozřejmě že auto nee

          Klobasa1 - Profil | Ne 14.1.2024 4:43:17

          Lauri >> Možná Ondřej myslí ten wobler...auto bylo normálně z plechů a zrezavělo vole (pro nezasvěcené korodovalo vy tupci:-))

            Klobasa1 - Profil | Ne 14.1.2024 4:39:09

            otoš >> Díky, nemáme tolik lužních lesů:-))

              Lauri - Profil | So 13.1.2024 18:15:17

              u x a >> myslíš to auto?

                Řízek 5,125 - Profil | So 13.1.2024 16:30:43

                otoš >> candát je vlastně něco jako lanýž, že.

                  u x a - Profil | So 13.1.2024 15:51:16

                  Klobasa1 >> fuj ten plasťák!

                    otoš - Profil | So 13.1.2024 12:20:53

                    Klobasa1 >> moc pěkné!..

                      Klobasa1 - Profil | So 13.1.2024 12:00:31

                      otoš >> Tím se to všechno vysvětluje a mlha se rozplývá. Já dělám všechno špatně, protože většinou domů nic nepřinesu. Máme doma jen dvě kočky, žádnej pes to hovno po nich neuklidí, jenom já,
                      a jako bodyguardi jsou úplně na nic. Když náhodou upadne líčko nebo větší kus rybího masa na zem , okamžitě je uklizeno pod letiště. Při jakékoliv návštěve jsou dva metry nahoře na skříni, popř. hluboko pod postelí. Taky v řece není moc vody, jezdím nehodící se barvou auta, a když už něco jedlého chytnu, bývám lítostivý a strašně milosrdný....Ale letos to bude velký, v lednu mívám vždy strašné naděje že všechno změním...díky Oto:-))

                        Lauri - Profil | So 13.1.2024 10:07:22

                        siluri >> čekal jsem že se na mě připluje ke břehu podívat😁

                          Lauri - Profil | So 13.1.2024 10:05:42

                          otoš >> tak to je super. Ale můj pes nenajde nikdy hejno candátů. Za to spolehlivě vyčuchá hovno,co tam některý z kolegů nechal přede mnou. A jak je u mého psa zvykem,tak ho hovno nenechá chladným a musí ochutnat. Tím mě vždy nasere a dobře to ví. Načež přestane poslouchat a je po idylické rybačce. Já psa hlídám a on si ode mne udržuje bezpečnou vzdálenost. Potom většinou nasraný a bez úlovku opouštím slibný revír. Takže asi tak no

                            baitruner2 - Profil | So 13.1.2024 8:39:50

                            Ten můj je vyhlíží každé ráno z okna a chytá je sám....nemusím ani na hurvínka házet👍🤣

                              otoš - Profil | So 13.1.2024 8:09:39

                              Bulda 64 >> no jo, ale jako bodygard hodně spolehlivý!

                                Bulda 64 - Profil | So 13.1.2024 8:01:43

                                otoš >> teď už mi to je jasnější.. proč nemůžu nic chytit.. mám už 5. dobrmana a to je tedy špatný směr 🤣🤣
                                Hledá, Hledá, ale za céčkovej horizont se nedostane...;)

                                  otoš - Profil | So 13.1.2024 7:53:30

                                  Bulda 64 >> Teď se budou sypat dotazy a jak chytáš sumce?....
                                  To musíš mít zase ochočenou kachnu...
                                  :-))

                                    otoš - Profil | So 13.1.2024 7:50:54

                                    jsou 3 plemena hodící se k vypátrání candátů: německý ovčák, RTW, a boxer...Nehodí se husky a malamut, páč ti toho candáta po ulovení hned sežere...

                                      Bulda 64 - Profil | So 13.1.2024 7:50:44

                                      otoš >>
                                      Tebe je tu, Otíku, na Mrku škoda...
                                      .. s takovým všestranným talentem 🫣🙉🤣

                                        otoš - Profil | So 13.1.2024 7:45:28

                                        6....proběhne společné focení jako odměna pro psa....