Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Notoš - Profil | So 13.1.2024 7:44:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

5...ty ulovíš hezkou 80-ku....

    Notoš - Profil | So 13.1.2024 7:43:29

    4....pes začíná pracovat, spolehlivě dle pachové stopy vypátrá hejno candátů....

      Notoš - Profil | So 13.1.2024 7:42:34

      3. vysvětlím psovi, že pokud nebude candát, tak nebude společné selfíčko...

        Notoš - Profil | So 13.1.2024 7:41:36

        2. vemu samozřejmě prut

          Notoš - Profil | So 13.1.2024 7:40:57

          Lauri >> Takový zkušený horal a neumí si poradit s chycením candáta? Tak tomu nevěřím! Ty mlžíš...Základem přívlače není nástraha, ale dobře vycvičený pes. Dyť ne nadarmo se říká, že pes je nejlepší přítel vláčkaře!
          A ty máš přeci taky psa...Tady ti tedy posílám návod, jak vláčkař, psovod, lehce uloví candáta:
          1. jdu k řece

            Nsiluri - Profil | Pá 12.1.2024 22:38:55

            Lauri >> to je na mrtvicu, co si cakal ze sa vynori?

              NLauri - Profil | Pá 12.1.2024 20:44:20

              Vlastně největšího dravce jsem měl na banánové boilie a největší ryba na vlčku byl kapr cca 80cm. Za tmy,za hubu a na gumu😳

                NLauri - Profil | Pá 12.1.2024 20:42:39

                otoš >> dík,ale vloni jsem měl takových aktivit hlavně v horách,že jsem začal vláčet dost pozdě, takže ryb moc nebylo😳

                  Notoš - Profil | Pá 12.1.2024 18:49:43

                  Lauri >> Pěkné!

                    NLauri - Profil | Pá 12.1.2024 14:04:52

                    Vloni to byla docela bída,ale nebyl čas. Letos to snad trochu napravím
                    https://youtu.be/p0Dl5Dm4a6c?si=TSc95fJECV867Li2

                      NŘízek 5,125 - Profil | Út 9.1.2024 19:49:53

                      jaka >> aha:)

                        Njaka - Profil | Út 9.1.2024 19:07:55

                        Řízek 5,125 >> Prostě je-li nahozeno, není záběr vyloučen. A samozřejmě to platí i opačně, což je pointa toho zápisu:⁠-⁠)

                          NŘízek 5,125 - Profil | Út 9.1.2024 16:51:30

                          jaka >> já tomuto zápisu vůbec nerozumím :)

                            Njaka - Profil | Út 9.1.2024 16:12:46

                            Bulda 64 >> Voni vědí taky hovno, teorii večer u plápoláku s flaškou maj zmáklou, ale ráno cihlu do ruky nevezmou. Jestli to tak dělaj i u nich, tak se nedivím, že furt brečej 🙂

                              Nkubas. - Profil | Út 9.1.2024 15:47:48

                              Bulda 64 >> Realita, co je fikce, víme :-))).

                                Nvundu - Profil | Út 9.1.2024 15:46:56

                                Bulda 64 >> ale ty taky víš.... Jen ne v Indočíně 🤣🤣

                                  NBulda 64 - Profil | Út 9.1.2024 15:46:46

                                  kubas. >> já mlčím mlžím i za něj 😇.., třeba ho vytáhnu tímhle z nory..
                                  .. ale mlží taky moc hezky, říká tomu realita 🫣🙉😵

                                    Nkubas. - Profil | Út 9.1.2024 15:19:35

                                    Bulda 64 >> Hezky tě Rytíř naučil tu mlhu, moc hezky :-))).

                                      Nkubas. - Profil | Út 9.1.2024 15:18:54

                                      vundu >> No jeje :-).

                                        NBulda 64 - Profil | Út 9.1.2024 15:13:58

                                        vundu >> jen já vím zas hovno a na Moravu nedohlídnu.., tam stačí dát vošoupanej relax/papoušek a samy lezou na břeh .🙉😵
                                        ...a tady máme málo 🫣🤔😭