Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nsliver - Profil | Út 6.2.2024 10:05:52

poldeci >> to jsou jikry.

    Npoldeci - Profil | Út 6.2.2024 9:18:47

    Nat >> pekne vyžratá,stavaná

      NNat - Profil | Út 6.2.2024 6:44:47

      Lauri >> nedela, cca 90-95 asi

        NLauri - Profil | Po 5.2.2024 20:01:17

        Nat >> ze kdy je? A jak velká?

          Notoš - Profil | Po 5.2.2024 7:11:20

          baitruner2 >> tím pádem jsme asi dvojčata... 😃

            Nbaitruner2 - Profil | Po 5.2.2024 6:51:43

            otoš >> Čau ten v těch brýlích....🤣🤣🤣
            Ten v levo je nějaký debil a hovnochyt....👍

              Notoš - Profil | Po 5.2.2024 4:21:25

              baitruner2 >> čus, ty jsi ten vlevo nebo na pravo v těch brýlích?

                Nbaitruner2 - Profil | Ne 4.2.2024 22:09:26

                Pedro1 >> TWL 👍🤣🤣🤣

                  NPedro1 - Profil | Ne 4.2.2024 21:16:54

                  baitruner2 >> Ty jsi Jirko čím dál osklivejsi:-)))))
                  Stejne jako ja:-)

                    Nbaitruner2 - Profil | Ne 4.2.2024 19:55:15

                    Loni jsem chytil hovno tak jsem si nechal namalovat ryby alespoň na zeď a čumím na to už od PA👍🤣🤣🤣

                      NNat - Profil | Ne 4.2.2024 19:27:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        NBulda 64 - Profil | Ne 14.1.2024 18:46:32

                        Řízek 5,125 >> no právě..

                          Nwhitehunter - Profil | Ne 14.1.2024 14:10:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dva největší letošní kousky - 41 a 43. Závěr roku dost vylepšil jinak bídnou sezónu

                            NŘízek 5,125 - Profil | Ne 14.1.2024 13:43:31

                            Bulda 64 >> jj, jako bez dotaci se to nepostaví, ale cyklolidi a jiní aktivní tráviči času jsou spokojený.
                            Otevira jim to nové možnosti "být venku".
                            Za deset let bude zase trend to rušit.

                              NBulda 64 - Profil | Ne 14.1.2024 13:27:22

                              otoš >>
                              Betonová lobby - cyklostezky..
                              Zkurvili Labe, zkurvili Lipno... řádí všude ;"((, dobrý prachy, dobrý dotace.., tudíž to nejde zabrzdit 😡🥵.... zlatá nedotčená divočina, kdy tě kopřivy šlehají do ksichtu 😅

                                NLauri - Profil | Ne 14.1.2024 11:16:30

                                Přidám pár fotek z loňska

                                  NLauri - Profil | Ne 14.1.2024 11:11:45

                                  Klobasa1 >> 🤣🤣

                                    Njá 2 - Profil | Ne 14.1.2024 10:53:43

                                    Klobasa1 >> Pak se to rozkřikne a co bude chudák s těmi davy bruslařek dělat? :)

                                      NKlobasa1 - Profil | Ne 14.1.2024 9:15:12

                                      otoš >> Ano, je to smutné, ale pokrok nezastavíme. Trendi jdou jinam. Jedině se zaměřit na tyto nové typy rybiček se sluchátkami. Ony lehké děvy zpěv ptactva nikdy neuslyší, obyčejného rybáře jen poblouzní a ošálí sladkým úsměvem. Stejně to ty čubky chtěj taky. Lze jim ovšem při trošce fantazie nastražit pevnější vlasce na úroveň kotníků u kolečkových bruslí, a až padnou dobře na asfaltovou stezku a odřou si kolínko nebo čumáček, zatáhnout je rychle a nepozorovaně v rámci první pomoci jako Tarzan zdarma do vlhké trávy v lužních lesích poblíž močálů a tam dílo dokonat:-)) Když nezabere tvá krása a vlídná slova, rozházíš tam v mokřadech a bažinách pár stodolarových bankovek po zemi. Vymyšlený to mám, kam se serou ty vaše pornhuby... Se špetkou té vaší dobré slivovice místo dezinfekce, to může být pěkně divokej piknik bez deky u řeky, kterej může pokazit jedině zvuk policejních houkaček. Ale toho bych se tam u vás v Asii nebál. Ty, guru a místní znalec terénu, jsi do deseti minut ztracen v džungli pryč z místa činu v nedaleké krčmě, kde ti pět domorodců za pět kořalek ochotně dosvědčí skálopevné a neotřesitelné alibi na 105% :-))