Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Nvundu - Profil | Út 9.1.2024 14:43:51

kubas. >> vím...ty víš... otoš taky ví ...a to je důležité 😉🤟

    Nkubas. - Profil | Út 9.1.2024 10:19:12

    vundu >> Vždyť víš, že na ryby se jezdí jinam Jary :-))).

      NŘízek 5,125 - Profil | Út 9.1.2024 9:55:17

      kaňka >> mladší:-)

        Nvundu - Profil | Út 9.1.2024 9:48:08

        otoš >> to ti věřím..já s ním byl na boatu a kdyby mě nekopl do gumy půl m blben ...tak jsem hounochyt jak on 😎😎😎🤣🤣

        Mrkni v BPVRP na lov přívlačí... letos ty hnízda dáme ofiko 🤣🤣🤣.... za měsíc jsem u tebe jak na koni 😎😎

          Nkaňka - Profil | Út 9.1.2024 9:13:00

          Řízek 5,125 >> Nejsi brzákův brácha 🤣

            NŘízek 5,125 - Profil | Út 9.1.2024 8:32:26

            otoš >> tio je pěkný jedlý bolen!

              Notoš - Profil | Po 8.1.2024 21:46:46

              vundu >>Jarku, musíme letos spolem na ty dravce...na kubas.e kašlem, protože nosí smůlu! Byl jsem s ním 5x na candátech a on chytil veliké zero a já pět malých pidibolínků (viz.foto). Pak jsem šel raději již sám a to pak bylo u vody candátí rodeo...

                NBulda 64 - Profil | Po 8.1.2024 21:35:08

                Řízek 5,125 >>
                :-))

                  Notoš - Profil | Po 8.1.2024 21:08:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Teď koukám na fotky z podzimu a tahle se jako fakt povedla (fotil můj mladý)...

                    Notoš - Profil | Po 8.1.2024 21:03:54

                    Safra! to nejdůležitější jsem nenapsal....ceny fotek jsou samozřejmě bez ryb...

                      Notoš - Profil | Po 8.1.2024 20:34:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Já půjčovnu štik zrušil před pár lety...ale pokud by se chtěl někdo vyfotit v mé společnosti, tak černobílé foto je v ceně otevřené krabičky cigaret Start a cena barevné společné fotky s Otošem v lužních lesích je pouhých 1147 korun. V případě, že by chtěl někdo i můj podpis, tak je to rovných 1765 kaček.

                        Nvundu - Profil | Po 8.1.2024 20:30:58

                        Pedro1 >> takže Jenda už jako není jo???
                        Počkej....takže 100+ na letošek zařizuje z Dyje otoš, nebo kubas?? Já jen ať vím,ke komu se přidat,abych pak měl 15%slevu na foto...

                          NŘízek 5,125 - Profil | Po 8.1.2024 18:08:18

                          Bulda 64 >> tak, bacha,
                          Silná ryba, těžká ve hřbetě je kapyrájt pana Dušátka, a Mrk ambassadorem tohoto výroku jsem já, Pedro má (v rámci kooperace) mé řádné svolení k využívání předmětného slovního spojení v rámci jeho půjčovny.

                            NWorm - Profil | Po 8.1.2024 17:54:39

                            Pedro1 >> Myslím, že ta půjčovna má veliký potenciál......časem by se dalo fotit s celebritama(Agáta, Poušťák, Miloš,.....třeba i mr.bighead a spousty dalších), možná by něco hodilo i poradenství pro hovnochyty ...jak nachytat 74pidiokounů za hodinu apd.......co za hadry na ryby, když už to houno bere a tak....

                              NPedro1 - Profil | Po 8.1.2024 17:49:53

                              Bulda 64 >> Vadilo a hned v zárodku bych konkurenci zničil.
                              Já to vymyslel, já na tom budu vydělávat, tečka!!!

                              Můžeš půjčovat houby, v tomhle oboru je díra na trhu.:-)))

                                NBulda 64 - Profil | Po 8.1.2024 16:21:28

                                Pedro1 >> je to fakt k závidění.. tady odborné statě a ještě vést dobře zavedenou půjčovnu ;)) klobouk dolů :)👍
                                Jak by ti vadilo, kdyby ti vyrostla konkurence.., mohl by ses třeba neveřejně podělit o zkušenosti (tel/sz).. přeci nebudeš lakomec a nebudeš vydělávat jen sám! ;((

                                A výraz: "je těžký ve hřbetě" se mi líbí stejně jako "je silný na puku" (což používají pukomrdi..)

                                  NTEZAR - Profil | Po 8.1.2024 16:05:26

                                  Pedro1 >> France nechci,to má každej vůl...-))))

                                    NŘízek 5,125 - Profil | Po 8.1.2024 15:58:40

                                    Pedro1 >> jj, rozumím.

                                      NPedro1 - Profil | Po 8.1.2024 15:54:30

                                      Řízek 5,125 >> Ano, navíc čím méně focení, tím menší riziko. S rybou +100 cm mi stačí dva kšefty za rok.

                                        NŘízek 5,125 - Profil | Po 8.1.2024 15:53:36

                                        Pedro1 >> ty největší máte tak drahý i proto, aby nebyla jako inflace fotek s candátama 100+?
                                        aby výjimečný ulovek zustal výjimečným?