Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NPedro1 - Profil | Po 8.1.2024 15:52:21

TEZAR >> Nemám tajmena, ani Kilimandžáro, ale Tobě by slušel Franc, 26 kg lysec s pupkem jako Bohouš Kuna:-))))))))))

    NTEZAR - Profil | Po 8.1.2024 15:51:15

    Pedro1 >> Na kolik by prosím vyšla fotečka s tajmenem cca 150cm na nějakém exotickém pozadí, třebas Kilimandžára?? Děkuji.

      NPedro1 - Profil | Po 8.1.2024 15:49:17

      brzak >> Asi 7 let.

        NPedro1 - Profil | Po 8.1.2024 15:49:03

        Reznik76 >> Sponzorům je to jedno, přijel jednou jeden rovnokšilt a zkoušel na mě, že si pronajme rybu na jednu sérii fotek, ale že s ní musí objet 4 revíry, že je ve skluzu vzhledem ke sponzoroj a jestli mu půjčím přepravní vozejk a obsluhu ryby.
        Tak jsem mu nabídl rovnou k odkoupení Honzu, byl trošku zaplísněnej na boku a asi by jara nedožil, jinak to byla slušná ryba a z jedné strany i docela fotogenická.
        Testér zaplatil půjčení a trojku navíc za maso s tím že rybu už nevracel a pak na net cpal fotky tři měsíce z různých revírů. Včetně MRKu.

          Nbrzak - Profil | Po 8.1.2024 15:48:32

          Pedro1 >> no o tom jsem neměl ani potuchy že něco takového existuje,jak to provozujete dlouho?

            NReznik76 - Profil | Po 8.1.2024 15:43:03

            Pedro1 >> a hlavně testéři si to u sponzorů ještě dokážou obhájit

              NPedro1 - Profil | Po 8.1.2024 15:36:53

              brzak >> Záleží jak je těžký ve hřbetě, jak vypadají jeho hřbetní a ocasní ploutve a jak je zbarvený.
              A 70 cm candát je hurvajz, největší poptávka je po rybách 85-90 cm - už slušná ryba a ještě není focení tak drahé, že si to může dovolit každá druhá masna.

                Njaka - Profil | Po 8.1.2024 14:32:24

                Brzděte trošku, nemusí každej vidět do karet.

                  NBulda 64 - Profil | Po 8.1.2024 14:17:49

                  To je špica..., zlatá prostato 😵😅🤔🙉
                  🦧

                    NHaka - Profil | Po 8.1.2024 13:58:05

                    brzak >> Tohle je zašifrovaná tabulka výkupních cen půjčovny, ty čísla vzadu je počet poptávaných ryb.

                      NKaso - Profil | Po 8.1.2024 13:54:51

                      brzak >> Sú v optických 3D biokadiach schválených EU.

                        NRybkin - Profil | Po 8.1.2024 13:50:43

                        brzak >> U nás se maj líp jak na svobodě. Fakt nekecám

                          NKaso - Profil | Po 8.1.2024 13:32:06

                          brzak >> Nie sú v betónových kadiach.

                            Nkubas. - Profil | Po 8.1.2024 13:31:29

                            brzak >> Naposledy mi za něj dal 6 tis, ale teď už bych chtěl určitě víc, doba je zlá. Inflace, zdražování atd.

                              Nbrzak - Profil | Po 8.1.2024 13:27:08

                              Pedro1 >> Ty jseš taky velemlok,za kolik koupíš candáta 70+?😀

                                Nbrzak - Profil | Po 8.1.2024 13:24:31

                                Rybkin >> takže mě finále moralizuje že krocnu candáta a sami je tam držíte chudáky v nějakejch rádoby betonovejch nádržích než přijede nějakej magor co se chce fotit a machrovat,to mě hlava nebere👎

                                  NPedro1 - Profil | Po 8.1.2024 9:36:39

                                  Jettys >> Nemám a asi s nimi ani nebudu začínat. Měl jsem jednoho kolem 150 cm + 20 kg půjčeného na vyzkoušení a focení s tou rybou je úplně na hovno. Jednak ten dlouhej "nos", deklaruji rybu 150 cm a ona má bez nosu 110 cm, zákazníci by to mohli reklamovat, ta ryba je obecně extrémně nefotogenická, a taky se to blbě drží a převažuje k ocasu.
                                  Mám docela zajímavou nabídku z východu, uvažuji o jednom velemlokovi, má cca 130 cm a 20 kg, to by mohlo u nás dobře fungovat, obzvlášť když jsou každou chvíli zvýšené průtoky a kalná voda. Taková fotka s velemlokem a za zády zakalená Sázava v Choceradech, hodně autentické....., vážně nad tím přemýšlím.

                                    NPolčis - Profil | Po 8.1.2024 9:17:58

                                    brzak >> Když chytneš velkého a nevezmeš ho hned krocátkem po palici,tak ho od tebe koupí, občas jim totiž nějakej na sádkách lekne stářím 😉

                                      NRybkin - Profil | Po 8.1.2024 8:47:33

                                      Batuta >> Samozřejmě musíš přijet k nám na sádky. Ty velké ryby nepřevážíme. Pozadí na fotce se upraví. Buď si ho dodáš sám nebo nějaké vybereme

                                        NBatuta - Profil | Po 8.1.2024 8:36:19

                                        Rybkin >> A ty ceny jsou i s dopravou, nebo si musím někam přijet?