Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NRaďas001 - Profil | So 30.12.2023 21:25:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Candat a z piskovny v HK, to je na oslavu :-)

    NTerryx - Profil | So 30.12.2023 20:57:13

    Nat >> nekejcej, tak to je paráda. Dobrá práce 👍👍

      NNat - Profil | So 30.12.2023 20:33:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      .

        NCsabaC - Profil | So 30.12.2023 19:44:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Po dlhej dobe. 60+

          NPedro1 - Profil | So 30.12.2023 14:51:50

          Rytíř >> Tvoje enigma říkáš,...... a detektiv,.......,podle mě bys měl omezit chlast i válce:-))))

            NŘízek 5,125 - Profil | Pá 29.12.2023 17:51:52

            Polčis >> to jsou ty klimatické anomálie, tady všechno taje, úplně mizí před očima :)

              NRytíř - Profil | Pá 29.12.2023 16:32:10

              Polčis >> no tvl...mam rezervy:-))

                NPolčis - Profil | Pá 29.12.2023 15:47:30

                Rytíř >> Strejda gůgl náhodou asijsky umí 😁

                  NRytíř - Profil | Pá 29.12.2023 14:46:14

                  otoš >> pošli mě to prosimtě ve srozumitelném překladu...tohle nedává strejda gůgl,ani moje enigma a to mě říkaj detektiv:-))

                    Notoš - Profil | Pá 29.12.2023 14:30:00

                    Rytíř >> ti pošlu v příštím roce k vánocům česko-asijský slovník psaný v maďarštině...

                      NRytíř - Profil | Pá 29.12.2023 12:56:24

                      Polčis >> ty krávo...sem na zemi:-))))))))))))

                        NPolčis - Profil | Pá 29.12.2023 12:52:30

                        Rytíř >> policejní oktávie s radarem 😁

                          NRytíř - Profil | Pá 29.12.2023 12:49:50

                          Polčis >> co to zas je toto?:-))Octavia s bradavicí .

                            NPolčis - Profil | Pá 29.12.2023 12:37:52

                            Rytíř >> Normálně mně to zachránilo od pokuty za rychlost.
                            V místech kde to tradičně ženu Octavia s bradavicí a na cestě opravdu led při 4°C v půl deváté ráno 😉

                              NRytíř - Profil | Pá 29.12.2023 12:31:21

                              Polčis >> já u vás asiatů nikdy nevím jak to myslíte:-))

                                NPolčis - Profil | Pá 29.12.2023 12:30:14

                                Rytíř >> Já to myslím ale vážně, hned jsem si vzpomněl jak se to tady řeší 😉

                                  NRytíř - Profil | Pá 29.12.2023 12:10:57

                                  Polčis >> volové:-))

                                    NPolčis - Profil | Pá 29.12.2023 7:24:37

                                    Rytíř >> Včera sem jel tady u nás v asii,7stupňů nad nulou a tráva bílá,tam kde teplota klesla na 4stupňe jsem jel padesátkou, protože klouzačka parádní.

                                      NBulda 64 - Profil | Čt 28.12.2023 22:19:04

                                      Mistr měl zase pravdu...
                                      Mlha a jinovatka fšady, ráno -3°.... na severu víte hovno 😉😅

                                        Notoš - Profil | Čt 28.12.2023 18:12:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Hurvínek z rozbouřené řeky Dyje...