Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NWorm - Profil | Čt 28.12.2023 17:46:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Pedro1 >> Přesně........předtím jsem jí gafoval ukazováčkem....jen mi došel česnek, tak uplavala😄

    NPedro1 - Profil | Čt 28.12.2023 17:36:23

    Worm >> Jasně vidím, jak má ta maličká smradlavka malicek v oku aby neuplavala.
    Je to jasné vidět v tom druhém vydesenem očíčku:-)))

      NPopik - Profil | Čt 28.12.2023 16:59:21

      Řízek 5,125 >> to je divnej kapr...

        NŘízek 5,125 - Profil | Čt 28.12.2023 16:36:30

        Worm >> za nama asi nedorazí, ale je možné, že nám pak doma přijde otevřít dveře :))

        Já to mám tak, že ho jim tak dlouho, dokud to nedojim :), což sou tak 3-4-5 dní, max.
        To je snídaně, svačina, k obědu, svačina, po večeři.. :)

          NŘízek 5,125 - Profil | Čt 28.12.2023 16:32:39

          Rytíř >> tohle je mozna 750 nm:)

            NRytíř - Profil | Čt 28.12.2023 16:27:34

            Řízek 5,125 >> cítím jí ve zvduchu z těch 700m:-))

              NŘízek 5,125 - Profil | Čt 28.12.2023 16:25:43

              Rytíř >> vidíš snad nějakou mlhu? :)
              Každopádně vodárenská nádrž.

                NRytíř - Profil | Čt 28.12.2023 16:21:53

                Řízek 5,125 >> přestan mlžit:-))

                  NWorm - Profil | Čt 28.12.2023 16:15:27

                  Řízek 5,125 >> Zapomenutý?😁😁😁A přišel sám nebo ťukal smutně na dveře. Já to víc jak 2dny nedávám 🤪

                    NŘízek 5,125 - Profil | Čt 28.12.2023 15:58:25

                    Rytíř >> možná tak dva:). Před pětadvaceti lety zde akorát probíhala kolonizace sivenem:)

                      NŘízek 5,125 - Profil | Čt 28.12.2023 15:45:16

                      Worm >> salát vydrží až do 2.1., protože zustal zapomenutý na balkoně :))

                      Ale i tak sem to letos nějak neodhadnul s množstvím:))

                        Nbrzak - Profil | Čt 28.12.2023 15:42:04

                        Piskořík >>lídr tlupy je tady,čus masařko )))

                          NRytíř - Profil | Čt 28.12.2023 15:40:19

                          Řízek 5,125 >> to je sen.Ale žije:-))

                            NPiskořík - Profil | Čt 28.12.2023 15:36:52

                            Worm >> To říkám furt, že s tím tady mistr Nenažranej kšeftuje…..páč tohle nejde užrat..:o)

                              Nbrzak - Profil | Čt 28.12.2023 15:16:57

                              Worm >> to Tě Piskoř zkurvil,já mám rád taky ryby ve vodě ale v jiném skupenství )))

                                NWorm - Profil | Čt 28.12.2023 15:12:21

                                Řízek 5,125 >> Máš ještě salát? To je peklo....ne?😁😁😁

                                  NŘízek 5,125 - Profil | Čt 28.12.2023 15:04:29

                                  Naštěstí to mezi svátky kleplo, fotku ryby sem dávat nebudu :))

                                    NWorm - Profil | Čt 28.12.2023 15:02:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    brzak >> Mám raději ryby ve vodě.......Piskoř má na mě pozitivní vliv😁

                                      NŘízek 5,125 - Profil | Čt 28.12.2023 15:01:06

                                      Rytíř >> tady je min, ale candát zde nežije..

                                        Nbrzak - Profil | Čt 28.12.2023 14:54:58

                                        Worm >> to si myslíš,kapři šli do světa ))))