Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NWorm - Profil | Čt 28.12.2023 14:48:12

brzak >> Dyg už to nemáš kam dávat 😁

    Nbrzak - Profil | Čt 28.12.2023 14:36:15

    Worm >> co jsi kde viděl,ještě bych si so,ne zakrocal? )))

      NRytíř - Profil | Čt 28.12.2023 14:35:48

      Worm >> jasně:-)))))))))))))))))

        NWorm - Profil | Čt 28.12.2023 14:31:38

        Rytíř >> Popojedeš kousek dál ...no😀

          NRytíř - Profil | Čt 28.12.2023 14:27:13

          Worm >> já tě rozumím..ale v tomhle??

            NWorm - Profil | Čt 28.12.2023 14:25:55

            Rytíř >> Z lodě....hlavo😁

              Nbrzak - Profil | Čt 28.12.2023 14:25:41

              otoš >> karasa nebrat,všechno nemusím.

                NRytíř - Profil | Čt 28.12.2023 14:25:04

                Worm >> já nejsem jak ty:-))Jak z parníku?

                  NWorm - Profil | Čt 28.12.2023 14:24:20

                  Rytíř >> Monitoruješ z parníku nebo už sedíš s válcem u chlastu?😄

                    NRytíř - Profil | Čt 28.12.2023 14:18:42

                    brzak >> do igelitky?

                      Notoš - Profil | Čt 28.12.2023 14:12:47

                      Worm >> :-)

                        NWorm - Profil | Čt 28.12.2023 14:10:33

                        otoš >> Tady berou kapři všude, jak jsem ráno viděl, ale kdo by se s tím žral😄

                          Notoš - Profil | Čt 28.12.2023 14:09:13

                          Worm >> mražák plný kaprů a karasů...samá kulinářská lahůdka

                            Nbrzak - Profil | Čt 28.12.2023 13:59:08

                            Rytíř >> to já umím taky,ale spíš v situacích když už jsem přesycenej ...)))

                              NRytíř - Profil | Čt 28.12.2023 13:49:57

                              brzak >> no to víš.Když umíš rybu chytit,měl bys jí umět i pustit.

                                NWorm - Profil | Čt 28.12.2023 13:42:59

                                brzak >> Luboši klid,vždyť máš plnej brzák....to do května ani nesníte 😁😁😁

                                  Nbrzak - Profil | Čt 28.12.2023 13:13:45

                                  Rytíř >> až řeky opadnou tak začne mrznout,jeblo by mě z toho,ryby budou v prdeli, podle mě to víc odneslo jak přineslo tady u nás,horní úseky jsou zarybněny hůř,začne bída ))))

                                    NRytíř - Profil | Čt 28.12.2023 12:34:58

                                    brzak >> to je tet aktuálně tady.

                                      Nbrzak - Profil | Čt 28.12.2023 12:33:47

                                      Rytíř >> počkej až Ti napíše Pedro že v Praze bylo 10 nad nulou )))

                                        NRytíř - Profil | Čt 28.12.2023 12:04:54

                                        Řízek 5,125 >> měl jsem ti vyfotit ráno auta..nemám důvod si vymejšlet,na to už jsem dost starej.Tet je +11.