Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NŘízek 5,125 - Profil | Čt 28.12.2023 11:26:21

Rytíř >> ještě řekni, že ten sumec byl focenej bleskem:)

Btw - hlavně si to neber osobně, já si tak ventiluji svoji frustraci z těch 700 nm:)

    NRytíř - Profil | Čt 28.12.2023 11:20:36

    Řízek 5,125 >> to je tma.Já nepsal,že je světlo ale -3:-))

      NŘízek 5,125 - Profil | Čt 28.12.2023 11:18:22

      Rytíř >> inzerve je třeba na horách jasno a teplo, a v nížinách díky inzervni oblačnosti zima a tma. A inzerve proto, že je to takto originální :)
      Nicmene sem v cca v 700nm, je tu nad nulou a zataženo :)

      Btw - v sedm ráno je ještě tma:)

        NRytíř - Profil | Čt 28.12.2023 10:50:45

        Řízek 5,125 >> dneska -3 v 7h.Včera bylo taky jasno,jak dnes..proto mrazejk.Inverze je teplo.

          NŘízek 5,125 - Profil | Čt 28.12.2023 10:21:13

          Rytíř >> inu, to bude díky té pověstné mlze, nastal efekt tzv inzerve- všude okolo bylo jasno a teplo, jen tam u vás mrzlo a byla tma. jedine logické vysvětlení.

            NRytíř - Profil | Čt 28.12.2023 6:50:43

            otoš >> no tvl..letos jedeš bomby:-)))

              Notoš - Profil | Čt 28.12.2023 5:51:41

              Rytíř >> Pes, který má na sobě vestu s označením ,,Policie" je policejní pes, někteří mají nápis ,,Hasiči", to je záchranářský pes, pes který má na vratech tabulku s nápisem ,,Tady hlídám já" je hlídací pes a pes kterému svítí oči je slepeckej pes. To vás ve škole neučili?

                Ndvorák - Profil | St 27.12.2023 22:54:04

                Rytíř >> Jakej pán,takovej pes!!

                  NRytíř - Profil | St 27.12.2023 22:35:36

                  Lauri >> tvl...ten pes svítí jak v hororu:-))

                    NLauri - Profil | St 27.12.2023 22:32:15

                    Raďas001 >> jj trampolína je věc nestabilní. Dáme si vědět. Myslím že za dva dny to nastoupalo o dost. 25.jsme z jachtáče koukali,jak to valí přes přepad a dnes byly hladiny srovnané

                      NRaďas001 - Profil | St 27.12.2023 22:16:50

                      Lauri >> zahrada je za trest, zlatě v paneláku :-). Ale moje chyba, měl jsem to lépe ukotvit. No nevím kde tady v HK chceš plenit, ale hodně štěstí... ja na zítra uvažuji o Róze

                        NRytíř - Profil | St 27.12.2023 22:09:10

                        Bulda 64 >> jen jdi,abys neházel na břeh:-))

                          NBulda 64 - Profil | St 27.12.2023 22:08:21

                          Rytíř >> tvoje jediná chyba je, že mě bereš občas vážně 🤣🤣🤣
                          .. jdu se na tu šichtu vyspat, pic ;)

                            NRytíř - Profil | St 27.12.2023 22:03:31

                            Bulda 64 >> nekecam,na to se známe dlouho..ale pěkně hlídáš:-))

                              NBulda 64 - Profil | St 27.12.2023 21:59:59

                              Rytíř >> jasně brácho.. a ještě jim řekni, jaký nosíš trencle a už to bude skoro fšechno...
                              .. ode dneška jsi "démon jinovatka" ;">>)))
                              .. nej sou chvěéjivky.. 🤣

                                NRytíř - Profil | St 27.12.2023 21:52:19

                                Bulda 64 >> hele,to nešlo vyfotit sám:-))Lítal jak šílenej..nezastavil se na chvíli.Kdybych tě neznal,tak bych tě musel nastavit nohu:-))

                                  NBulda 64 - Profil | St 27.12.2023 21:48:30

                                  Rytíř >> fotky o promile horší než moje..., a to už je kurva co říct bézo 🤣🤣,, ty jinovatko ;"))

                                    NLauri - Profil | St 27.12.2023 21:26:41

                                    Raďas001 >> zlatě na zahradě. Dnes se toho moc nepochytalo. Zítra jedu vyplenit Hradec

                                      NReznik76 - Profil | St 27.12.2023 20:45:11

                                      otoš >> řediteli on má pravdu
                                      Já ráno přijel a parkující auto bylo mokrý a když sem v 10 odjíždel tak sem měl rampouch u nosu a to auto bylo omrzlý

                                        NRytíř - Profil | St 27.12.2023 19:57:34

                                        Worm >> to samé co jsem psal dole..ráno v 7h u vody slabé 2 nad a lehká jinovatka na zemi.