Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NWorm - Profil | St 27.12.2023 19:53:23

Rytíř >> Petře....měl jsi počkat do silvestra, to by ti snad někdo i věřil :o)

    NRytíř - Profil | St 27.12.2023 19:48:08

    otoš >> no tvl...))Hale fakt nekecam,nemam to za potřebí..

      Notoš - Profil | St 27.12.2023 19:43:12

      Rytíř >> ten ,,sumec" vypadá jak rozpůlený tolstolobik...já vím že hlad je mrcha věc, ale kuchat ho hned ve vodě?...Jinak nejbližší obec, kde dnes mrzlo, byl Omsk a pak Vladivostok...U nás v Asii bylo teplo i v mražáku...
      :-))

        NRytíř - Profil | St 27.12.2023 19:17:33

        Pedro1 >> na to sem neměl náladu.Tak sem ho tam hodil na Kuřila jak se říká:-))

          NPedro1 - Profil | St 27.12.2023 19:16:08

          Poušťák >> Byl nalitej a usnul u otevřený lednice:-)))

            NPedro1 - Profil | St 27.12.2023 19:15:40

            Rytíř >> Dva řezy a hotovo.
            Jenom svíčkovou bez žeber:-)

              NRytíř - Profil | St 27.12.2023 18:58:24

              Pedro1 >> tvl..kdo by se s ním sral.

                NRytíř - Profil | St 27.12.2023 18:57:58

                Poušťák >> to si měl v obejváku ne:-))

                  NRytíř - Profil | St 27.12.2023 18:57:36

                  Řízek 5,125 >> měl bejt se mnou na lodi,bys koukal.Mam i svědky na to a bez smajlíka.U vody byla ve s tínu jinovatka.

                    NPoušťák - Profil | St 27.12.2023 18:42:57

                    Rytíř >> spíše ti zamrzl úsměv Bézo,vždyť na slunci bylo 18 st 🤣🤣🤣

                      NPedro1 - Profil | St 27.12.2023 18:39:25

                      Rytíř >> Tři rychlý fotky, než jsi ho vzal gafem, je mi to jasný!:-)

                        Ndoktor multiplikator - Profil | St 27.12.2023 17:24:28

                        Řízek 5,125 >> jak limonadovy joe

                          NŘízek 5,125 - Profil | St 27.12.2023 17:20:43

                          doktor multiplikator >> to víš, furt ve střehu!
                          :)

                            Ndoktor multiplikator - Profil | St 27.12.2023 17:16:27

                            Řízek 5,125 >> ja by som to nepodcenoval v kozojeboch moze byt minus

                              NŘízek 5,125 - Profil | St 27.12.2023 17:02:48

                              Rytíř >> jaký zamrzajici očka? Dyt je plus deset.
                              No dobře, teď plus tři :))

                                Nkubas. - Profil | St 27.12.2023 16:37:13

                                Rytíř >> Dobrý vědět ;-).

                                  NRytíř - Profil | St 27.12.2023 16:36:16

                                  kubas. >> není co:-))

                                    Nkubas. - Profil | St 27.12.2023 16:30:42

                                    Rytíř >> Hezky propalujes :-).

                                      NRytíř - Profil | St 27.12.2023 15:39:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Jeden fousek z kaliště.Ale rána ukrutná..aspon mě vyčistil zamrzající oka:-))Furt divočel,chvilku se nezastavil.Nechtěl se parchant fotit no..Až mě tamagoči spadlo málem do žluté řeky.Slizáky odhakuji ve vodě,to bych mohl podběrák rovnou vyhodit dát tam tohodle mrmla:-))

                                        NRaďas001 - Profil | St 27.12.2023 15:09:04

                                        Lauri >> chtěl jsem jet taky, ale nakonec jsem se pustil do zahrady. Před Vánoci nám tady vítr udělal pěknou paseku...