Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NLauri - Profil | St 27.12.2023 14:35:11

Raďas001 >> tak nebyl no,a přitom jsem tam byl skoro hodinu. Nechápu😎

    NRaďas001 - Profil | St 27.12.2023 13:37:17

    tonouš >> psal jsem že nemám problém si rybu vzít a že každý přispěl svým způsobem. Nevím kde o mě bereš informace, když se ani neznáme. V "rabování" mám celkem svědomí čistý a každý rok si vezmu cca 5 candátů. V sumaři 8. řádek, dříve 5. řádek. Jestli se tě nějako dotkla moje věta ať raději zabiješ do halaszle kapry místo okounů, tak se ti omlouvám....

      Ntonouš - Profil | St 27.12.2023 13:33:52

      kubas. >> takovýho hurvajze by snad nezáviděl ani Pedro s Piskořem🙂

        Nkubas. - Profil | St 27.12.2023 12:37:28

        tonouš >> Jen mu ho přej, protože ten kdo vraždí ryby na Štědrý den, tak bude mít minimálně další jeden rok smůlu :-).

          Ntonouš - Profil | St 27.12.2023 12:32:09

          Raďas001 >> hezký jsi to napsal,tak že by ti to i jeden věřil.
          Nicméně ty seš zrovna ten co tam s těma igelitka stál, asi ne každý den, ale to že jsi je tam bral po dvou když to zrovna bralo,tak to se ví..
          Když někdo bere okouny a candáty,tak mu napíšeš ať se já to vykašle a bere raději kapry a amury, pak srdceryvný příběh o tom jak je rozkoš vyrabována a kdo všechno může, ale to že tam pak jedeš a rabuješ to sám, to už je v pořádku...
          Já sám ryby beru, netajím se tím, velkýho okouna raději než candáta, proč ne..ale pak nepláču nad tím,že to vychytali jiný a já nic, já muzikant..
          Tohle je od tebe Takový pokrytectví,že jsem musel reagovat..

            NLauri - Profil | St 27.12.2023 12:11:06

            Raďas001 >> pětadvacátého tam taky jeden byl a doufám,že bude i dnes😁

              NRaďas001 - Profil | St 27.12.2023 11:00:49

              tonouš >> hele zrovna tenhle měl smůlu a o pár hodin déle se koupal v másle. Já nemám problém zabít rybu. Jo trochu mi vadí zabíjení okounů a línů, mají moc hezká očička :-) ale opět, když si jich člověk vezme pár kusů tak proč ne. To co se tam ale dělo v minulých letech, kdy tam někteří stali každý den a každý den tahali plný igelitky si myslím, že už bylo přes čáru a jinak to skončit nemohlo. Každá voda se dá vychytat. Záleží jen jak tomu každý z nás přispějeme.

                Ntonouš - Profil | St 27.12.2023 9:45:57

                Raďas001 >> ještě že jsi ho chytil ty, kritik zabíjení candátů na Rozkoši a tak může ještě udělat radost jinému na slovo vzatému Masaři 🙂

                  NRaďas001 - Profil | St 27.12.2023 1:08:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Lauri >> ještě jeden tam byl... chycen 24.12.

                    Npoldeci - Profil | Út 26.12.2023 23:09:51

                    rybopet >> jj,chodí-chytá

                      NLauri - Profil | Út 26.12.2023 21:58:24

                      Řízek 5,125 >> tady taky ne. Ale ještě párkrát zajdu

                        Nrybopet - Profil | Út 26.12.2023 21:45:17

                        poldeci >> nestraš ho, ale je to paradny zubkobijec

                          Npoldeci - Profil | Út 26.12.2023 21:23:07

                          siluri >> spoznal som tu vodu

                            NRytíř - Profil | Út 26.12.2023 20:11:34

                            Řízek 5,125 >> no to vidim:-))

                              NŘízek 5,125 - Profil | Út 26.12.2023 20:06:00

                              Rytíř >> ten okoun byl hrozně agresivní, úplně to stáhnul:))

                                NRytíř - Profil | Út 26.12.2023 19:56:56

                                Bulda 64 >> divočíš:-)

                                  NBulda 64 - Profil | Út 26.12.2023 19:54:58

                                  Rytíř >>
                                  ..neraď, v Rusku si nebyl ;"))

                                    NRytíř - Profil | Út 26.12.2023 19:48:16

                                    Řízek 5,125 >> tvl..dej si tam zavrtávačku,nebo si to káčko přilep:-))

                                      NŘízek 5,125 - Profil | Út 26.12.2023 19:14:33

                                      Lauri >> já ano. Ne že bych chtěl, ale v Tanvaldu candata nechytis :))

                                        NLauri - Profil | Út 26.12.2023 17:58:06

                                        Řízek 5,125 >> ještě nekončíme. Nestraš