Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

NŘízek 5,125 - Profil | Út 26.12.2023 12:39:55

A to je taková pěkná barevná tečka za touhle sezónou.

    Nsiluri - Profil | Út 26.12.2023 9:08:14

    otoš >> fotku som kvoli ochrane reviru znivocil, asi som to sem ani nemusel vesat v takom stave, ale bol to fesak reku podelim sa

      Notoš - Profil | Út 26.12.2023 4:43:26

      siluri >> ...pěkné rybky, to druhé foto si pořídil s Nokii 3210?

        NLauri - Profil | Po 25.12.2023 20:24:50

        Já dnes taky na chvíli zašel. Podle množství volného místa jsem očekával i výsledek. A měl jsem pravdu

          NLauri - Profil | Po 25.12.2023 20:22:00

          berco444 >> luxus!!! Trochu vám ty vody závidím. V čechách ji nechytl ani JéVé a to je co říct.

            Nsiluri - Profil | Po 25.12.2023 19:27:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Po svetle 1 paradne vykreslena a tucna stredna ryba a po zmene reviru ta spravna jeba

              Nberco444 - Profil | Po 25.12.2023 15:25:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Novembrové hlavátky...vzhľadom na stav vody...

                NŘízek 5,125 - Profil | Po 25.12.2023 10:04:10

                Pedro1 >> ano:)
                Ale letos sem tomu moc nedal, a už to pravděpodobně nedozenu :)

                  Nvicx - Profil | Ne 24.12.2023 22:27:44

                  Rybkin >> najlepšia je ta 10 centimetrová rezná rana na hlave :)))

                    NRybkin - Profil | Ne 24.12.2023 22:21:29

                    Pedro1 >> Ta kudla připravená je nejlepší :-)

                      NPedro1 - Profil | Ne 24.12.2023 21:32:02

                      Řízek 5,125 >> Furt to stejné molo?
                      A koukám nesmrtelný podberak:-)))

                        NŘízek 5,125 - Profil | Ne 24.12.2023 16:53:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak šťastné a veselé, moji přátelé.

                          NCaldas - Profil | Ne 24.12.2023 14:25:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Všem krásné svátky a hlavně v poklidu !!

                            Nsiluri - Profil | So 23.12.2023 19:31:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dnes jak snehuliak ale 2x to koplo

                              NBulda 64 - Profil | Pá 22.12.2023 10:50:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Všem pěkný zbytek sezóny a klidné svátky 😉

                                Np.horys - Profil | Po 18.12.2023 22:13:32

                                kkki >> Dobrý kopanec :D

                                  Nu x a - Profil | Po 18.12.2023 21:40:23

                                  kkki >> vypadá že měl i míru 100cm x 100cm..

                                    NTibiik - Profil | Po 18.12.2023 18:53:08

                                    kkki >> čeřínek do bazaru a je na dárky, to je aspoň rybačka.))

                                      Nkkki - Profil | Po 18.12.2023 18:32:06

                                      Tak dneska jediný záběr.

                                        Nkubas. - Profil | Po 18.12.2023 17:04:10

                                        Tibiik >> Ty bobri jsou svine rychlý:-))).