Fotky ryb pouze na přívlač

Čau, pošlete fotky z té nejkrásnější rybářské disciplíny ...
Autor diskuse: Lauri - Profil , 11.9.2008 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: Pedro1 Profil

Kolik času hodláte letos trávit lovem na přívlač v porovnání s předchozími roky, respektive jaký procentuální pokles/nárust toho času očekáváte? (+20% znamená, že o dvacet procent více než v předchozích letech atd.)

A) +100%15%

B) +75%4%

C) +50%7%

D) +25%10%

E) Stejně jako v předchozích letech31%

F) -25%9%

G) -50%1%

H) -75%3%

I) Vláčet letos vůbec nebudu, nemá to smysl.18%

J) Rybařit letos vůbec nebudu, nemá to smysl.1%

Od 3.6.2025 hlasovalo 68 čtenářů.

Tibiik - Profil | Po 18.12.2023 16:42:07

kubas. >> tento styl přívlače má obrovskou nevýhodu,sice netrháš,ale woblery sou čímdál tím víc ohlodanější a zmenšují se,třeba z husky 13 už mám jen twistra:)

    kubas. - Profil | Po 18.12.2023 16:27:13

    Tibiik >> A počet úlovků se nezměnil, jen nemusíš tak často trhat co:-)))?

      tonouš - Profil | Po 18.12.2023 16:05:04

      Pedro1 >> tenhle problém jsem snad nikdy nezaznamenal. Mam to spíš na větších wobech, nebo na popech, nejmenší tuším J11. Tak to třeba může být tím.. každopádně už mám na chytacích woblerech pouze jednoháčky..

        Pedro1 - Profil | Po 18.12.2023 14:18:54

        Tibiik >> Mě se občas zdá, že chytám na louce, nebo na poli a nahazuji ke krtincům, odkud by měly ryby vylézat.
        To bude podobné jako lov bez háčků:-)))

          Tibiik - Profil | Po 18.12.2023 13:50:06

          Reznik76 >> ano, a když už náhodou nějaký zabere, tak ho nechám takzvaně zažrat,honem ho přitáhnu ke břehu a vlastně na odháčkování nepotřebuju ani peán,candát zabere zpátečku a bez zbytečného ohmatlávání je po všem...

            Reznik76 - Profil | Po 18.12.2023 13:39:30

            Tibiik >> já taky a chytám toho stejně jako když tam byly 🫣

              Tibiik - Profil | Po 18.12.2023 13:08:44

              Pedro1 >> já sem sundal už všecky háčky a chodí to celkem dobře:)

                Pedro1 - Profil | Po 18.12.2023 9:13:55

                tonouš >> Aspoň jsi upřímný a jsem rád, že štika vyhrála svůj boj o život:-)

                Nechodí Ti ten wob blbě s těma jednohákama? Taky jsem kdysi šel touhle cestou, ale většina wobů nechodila tak jak bych si představoval, tak jsem se na to vykašlal a začal chytat na gumy ještě více.

                  siluri - Profil | Ne 17.12.2023 20:16:46

                  tonouš >> clovece, to si dlho honil (v zivote bych necakal ze niekomu napisem takuto vetu:)
                  Pohoda, neponahla to, po novom roku sa pripomenem, len mi to nepredaj

                    tonouš - Profil | Ne 17.12.2023 20:04:42

                    scjsci >> ani nevím co to je za značku, přivezl jsem si je někde z ciziny i dvoudilné, a šlapou moc dobře, rád na ně chytám, fungují mi..

                      tonouš - Profil | Ne 17.12.2023 20:02:12

                      siluri >> 🙈pořád leží na poličce připravené..jen sem neměl čas,honil sem toho vánočního 🙂

                        scjsci - Profil | Ne 17.12.2023 19:55:57

                        tonouš >> jen pro trénink oka, wob je savar?

                          siluri - Profil | Ne 17.12.2023 19:41:39

                          tonouš >> a co tie moje firebally? :)

                            tonouš - Profil | Ne 17.12.2023 14:41:06

                            Pedro1 >> No chytil jsem ho na gumu To je pravda, ale než jsem odcházel tak mě vyjela štika, Tak voblera jsem dal ještě u vody.. a zkoušel jestli nebude dvojitý mord.. to víš když už byl jednou nůž od krve, tak bych nepohrdnul ani smradlavkou.. a koneckonců na wobleru jsou jednoháčky takže to se na FC může ne??😁

                              Pedro1 - Profil | Ne 17.12.2023 14:35:41

                              tonouš >> Toho woba jsi na tu FC nitku místo gumy dávat nemusel, Brzymore II.

                              :-)

                                tonouš - Profil | Ne 17.12.2023 11:13:26

                                Dneska sem si dal poslední pokus na chycení toho vánočního.. podařilo se.

                                  siluri - Profil | So 16.12.2023 16:45:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ciel na tento vikend znel jasne - chytit vianocnika (pre istotu som to ale poistil pondelok+utorok nahlasenou dovolenkou:). Ciel splneny. Okrem toho este nejaky ten bolen a 1 padnuty ZUBAC, na ktoreho musim rychlo zabudnut lebo ma jebne - skocil na lahsiu zo zostav a kedze som mal 5/0 hacik na lahuckej hlave tak som ho este behom zdolavania parkrat sekal :) a napriek tomu som nepresekol, pod brehom mi to uplne na posmech vyflusol. Zaber len stazknutie, dost z dialky, cele zdolavanie ani raz necukol hlavou len tazka vaha - vedel som ze velky.. Co som zahliadol ked sa uz pri nohach zacukal (este by ma s nim cakala dobra pasovacka keby nepadne) tak medzi 95-100. Kebych pil, tak sa zderem pod obraz :)

                                    ceczubr - Profil | Út 12.12.2023 17:31:03

                                    Na mikromrdku malou parmičku 45cm, pak něco spadlo, pak dravou nosatou rybu 30cm a to bylo dnes vše.

                                      Rytíř - Profil | Po 11.12.2023 15:24:07

                                      brzak >> nekopíruj fráze z jinejch diskuzí..něco origo by to chtělo.
                                      Prostě tě de letos ho..no dravina,tak to aspon přiznej,postav se k tomu čelem jako chlap.Každej rok není posvícení a rybu kterou nepustíš,už příští rok nechytíš.

                                        Pedro1 - Profil | Po 11.12.2023 13:57:40

                                        brzak >> Brzáček bude mít prázdný mrazáček, nezbyl po něm ve vodě ani mrzáček!!!

                                        :-)